Povezane vesti

Kažnjen FK Radnički

Kažnjen FK Radnički

RTK 19.10.2023
Fudbalski klub Radnički iz Kragujevca kažnjen je igranjem jedne utakmice pred praznim tribinama, odlučila je Disciplinska i eticka komisija Fudbalskog saveza Srbije. Kragujevčani će morati da odigraju jednu utakmicu bez publike, zbog loše… »
FSS: Kragujevački Radnički jednu utakmicu bez publike plus 500.000 dinara

FSS: Kragujevački Radnički jednu utakmicu bez publike plus 500.000 dinara

U centar 19.10.2023
Fudbalski klub Novi Pazar kažnjen je sa dve utakmice bez publike, uslovno na godinu dana sa još pet, a Radnički iz Kragujevca jednom pred praznim tribinama, odlučila je danas Disciplinska i eticka komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS). Kako je… »
Novi Pazar i Voša i Radnički kažnjeni zbog navijača, igrače bez podrške sa tribina

Novi Pazar i Voša i Radnički kažnjeni zbog navijača, igrače bez podrške sa tribina

Glas Šumadije 19.10.2023
Disciplinska komisija FSS kaznila je klubove zbog nereda i pirotehnike, a kažnjen je i Marko Dimitrijević sa šest meseci suspenzije Fudbalski klub Novi Pazar kažnjen je sa dve utakmice bez publike, uslovno na godinu dana sa još pet, a Radnički iz… »
Dobrašinović: Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo

Dobrašinović: Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo

Sandžak haber 19.10.2023
Trener fudbalera Novog Pazara Siniša Dobrašinović rekao je danas da će njegova ekipa protiv Čukaričkog, u 12. kolu Super lige Srbije, probati da nastavi gde je stala u meču sa Vojvodinom. “Čukarički je dobra ekipa, ali i mi se pitamo. Iako bez… »
Duljaj: Utakmica sa Spartakom za nas je kao derbi

Duljaj: Utakmica sa Spartakom za nas je kao derbi

Radio sto plus 19.10.2023
Duljaj je rekao da su utakmice u Subotici uvek nezgodne, pošto Spartak ima dodatni motiv kada igra protiv Partizana.”U poslednje vreme rezultati tamo su uvek bili teški, oni nisu slučajno pobedili TSC. Biće mnogo teško, ali imamo veliki motiv, a to… »

Vesti dana »