Povezane vesti
Aranđelovac Retail Park kao novi centar grada 2025.
Bonitet 19.10.2023
Foto: Arhitektonski biro LARK Interesovanje investitora za izgradnju maloprodajnih parkova u Srbiji ne opada već nekoliko godina unazad. Investitori su najvećim delom fokusirani na izgradnju novih objekata na sekundarnim i tercijarnim lokacijama. U… »
Kompanija Peštan investira u Aranđelovac Retail Park
Biznis.rs 19.10.2023
Otvaranje maloprodajnog centra na 10.000 kvadrata planirano za 2025. godinu. U centralnoj Srbiji nalazi se 14 odsto ukupne ponude domaćih retail parkova, a region Šumadije privlači sve veću pažnju investitora, pa je tako kompanija Peštan za 2025. godinu… »
Vesti dana »

"Tražimo od opozicije da ne izlazi na parlamentarne izbore i da pruže podršku našoj listi": Student Pravnog fakulteta o izborima: "Ukoliko bismo išli sa opozicijom, podrška bi nam opala"
Blic pre 31 minutajoš 1 povezana

"Znamo ko je iz MUP lagao o zvučnom topu": Vučić: "Inicijali su s.N. i istraga je u toku"
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

Vučić o sankcijama NIS-u: Nadam se da ćemo opet u poslednjem trenutku pronaći neko rešenje
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Hrvatski planinari koji su stradali u lavini u Sloveniji su iz Dalmacije: Telo jednog pronađeno, sutra se nastavlja potraga za još dvojicom
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

(Video, foto) masovne demonstracije: Stotine hiljada ljudi širom Evrope na protestima u znak podrške Gazi
Blic pre 1 satjoš 1 povezana