Povezane vesti
Ugašen požar u Domu zdravlja u Surčinu, zapalili se grejači za bojlere
Radio 021 19.10.2023
Vatrogasna služba intervenisala je danas u Domu zdravlja u beogradskom naselju Surčin, zbog požara koji je najverovatnije izbio na grejaču za bojler, potvrđeno je iz ministarstva unutrašnjih poslova. Povređenih nije bilo, a požar je brzo lokalizovan… »
U Domu zdravlja u Surčinu došlo do manjeg požara, zbog dima u prostoriji intervenisali vatrogasci
Euronews 19.10.2023
U Domu zdravlja u Surčinu došlo je do manjeg požara koji je ugašen, a povređenih nije bilo. Vatrogasna služba primila je dojavu da je jedna prostorija Doma zdravlja u Surčinu zadimljena. Uzrok dima najverovatnije je bio požar na grejačima bojlera… »
Požar u domu zdravlja Surčin: Zapalile se električne instalacije, evakuisani zaposleni i pacijenti
Blic 19.10.2023
Oko 15. 20 časova policiji je prijavljeno da iz zgrade Doma zdravlja Surčin izbija dim, zbog čega su bili evakuisani svi zaposleni i pacijenti, saznaje "Blic". Prema našim informacijama, požar je najverovatnije izbio u prostoriji gde se nalaze grejači za… »
Vesti dana »

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene i narandžaste meteolarme, problemi u saobraćaju u Šumadiji
Naslovi.ai pre 59 minutajoš 75 povezanih

Picula: Sankcije NIS-u odražavaju zaoštravanje prema onome što radi režim u Srbiji
Beta pre 7 satijoš 18 povezanih

Izraelska mornarica presrela Globalnu Sumud flotilu sa humanitarnom pomoći za Gazu
Naslovi.ai pre 3 satajoš 50 povezanih