Povezane vesti

Bahati stanodavci opet divljaju: Majka sa troje dece proživljava pakao, dobila rok da napusti stan: "Novac nije problem, neće…

Bahati stanodavci opet divljaju: Majka sa troje dece proživljava pakao, dobila rok da napusti stan: "Novac nije problem, neće…

Blic 20.10.2023
Cene stanova za iznajmljivanje malo su snižene, čini se dovoljno da bi ljudi mogli da imaju novca da im ostane da žive. Ipak, nekada ni to što su ljudi spremni da plate kakvu god cenu za iznajmljivanje nije dovoljno! Tako se jedna porodica sa troje… »
Majka ne može da nađe stan: Stanodavci neće da nas prime zato što imam troje dece! Oni nisu aždaje, imam rok 17 dana da se…

Majka ne može da nađe stan: Stanodavci neće da nas prime zato što imam troje dece! Oni nisu aždaje, imam rok 17 dana da se…

Kurir 20.10.2023
Pojedini stanodavci u poslednje vreme toliko su bezobrazni i bahati da im smetaju čak i deca! Porodice sa malom decom koji su prinuđeni da stanuju pod kirijom, imaju sve više muka da nađu stan. - Dragi narode šta se ovo dešava sa stanovima. Ne mogu… »

Vesti dana »