Povezane vesti

Prva fotografija bebe emira habibovića i tamare selimovića! Ponosna mama podelila najslađi trenutak, dirljivo! (foto)

Prva fotografija bebe emira habibovića i tamare selimovića! Ponosna mama podelila najslađi trenutak, dirljivo! (foto)

Kurir 20.10.2023
Pevač Emir Habibović (39)dobio je drugu ćerku sa svojom 15 godina mlađom izabranicom, nekadašnjom "Zvezdom Granda" Tamarom Selimović. Naime, pevačica se juče porodila i donela na svet još jednu devojčicu kojoj su dali ime Ariana a odmah nakon… »
Pevaču 15 godina mlađa žena rodila drugu ćerku: Zvezda Granda sada objavila prvu fotografiju naslednice

Pevaču 15 godina mlađa žena rodila drugu ćerku: Zvezda Granda sada objavila prvu fotografiju naslednice

Blic 20.10.2023
Pevač Emir Habibović dobio je drugu ćerku sa svojom 15 godina mlađom izabranicom, nekadašnjom "Zvezdom Granda" Tamarom Selimović. Naime, pevačica se juče porodila i donela na svet još jednu devojčicu kojoj su dali ime Lana, a odmah nakon… »
Nadica Ademov se oglasila nakon što su joj mnogi čestitali rođenje deteta!

Nadica Ademov se oglasila nakon što su joj mnogi čestitali rođenje deteta!

Svet plus 20.10.2023
Pevačica Nadica Ademov se oglasila nakon što su joj mnogi čestitali rođenje deteta! Ljudi moji, nisam se ja porodila, napisala je ona na Instagramu! Nadica je nedavno podelila srećne vesti da je u drugom stanju i da se udaje za bogatog biznismena, a… »
Ljudi moji nisam se ja porodila, ali... Nadica se udaje za milionera, svi joj čestitaju rođenje deteta - Ona u šoku!

Ljudi moji nisam se ja porodila, ali... Nadica se udaje za milionera, svi joj čestitaju rođenje deteta - Ona u šoku!

Mondo 20.10.2023
Nadica Ademov oglasila se na Instagramu nakon što su joj brojni pratioci čestitali rođenje deteta. Nadica Ademov oglasila se na Instagramu nakon što su joj brojni pratioci čestitali rođenje deteta. Nadica Ademov je danas jedna od najtraženijih… »
"Ljudi, moji!" Nadici Ademov svi čestitaju na Instagramu rođenje prinove, a ona u šoku: "Nisam se porodila, već..." (foto)

"Ljudi, moji!" Nadici Ademov svi čestitaju na Instagramu rođenje prinove, a ona u šoku: "Nisam se porodila, već..." (foto)

Kurir 20.10.2023
Nadici Ademov čitavog dana pristižu čestitke za rođenje prinove, a ona ne skriva sreću, ali zbog toga što su rode posetile - njene prijatelje. Lepu vest da je Tamara Selimović, supruga njenog prijatelja i kolege Emira Habibovića, danas donela na… »
"Ma,: Ljudi!" Nadici Ademov svi čestitaju rođenje prinove, a ona u šoku: "Nisam se porodila, već..." (foto)

"Ma,: Ljudi!" Nadici Ademov svi čestitaju rođenje prinove, a ona u šoku: "Nisam se porodila, već..." (foto)

Blic 19.10.2023
Nadici Ademov čitavog dana pristižu čestitke za rođenje prinove, a ona ne skriva sreću, ali zbog toga što su rode posetile - njene prijatelje. Lepu vest da je Tamara Selimović, supruga njenog prijatelja i kolege Emira Habibovića, danas donela na… »

Vesti dana »