Povezane vesti

"Hvala Srbijo, pustili ste me da glođem do koske" - Poslednje reči legendarnog Čkalje pred smrt i dalje kidaju dušu!

"Hvala Srbijo, pustili ste me da glođem do koske" - Poslednje reči legendarnog Čkalje pred smrt i dalje kidaju dušu!

Mondo 20.10.2023
Na današnji dan, pre tačno 20 godina, napustio nas je legendarni glumac Miodrag Petrović Čkalja. Na današnji dan, pre tačno 20 godina, napustio nas je legendarni glumac Miodrag Petrović Čkalja. Miodrag Petrović Čkalja, koji je decenijama… »
Pre 20 godina napustio nas je Čkalja

Pre 20 godina napustio nas je Čkalja

Danas 20.10.2023
Na današnji dan, pre tačno 20 godina, napustio nas je legendarni glumac Miodrag Petrović Čkalja, piše Nova.rs. On je rođen u Kruševcu na Svetski dan šale 1. aprila 1924. godine, a mnogi su komentarisali to da je bio „sudbinski predodređen da se… »
"Hvala, Srbijo, pustili ste me da glođem do koske": Pre 20 godina, u velikoj bedi, umro je legendarni Čkalja - njegov…

"Hvala, Srbijo, pustili ste me da glođem do koske": Pre 20 godina, u velikoj bedi, umro je legendarni Čkalja - njegov…

Blic 20.10.2023
Legendarni glumac Miodrag Petrović Čkalja se nikad neće zaboraviti, a danas se navršava 20 godina otkako je umro. Poslednji velikan među zvezdama jugoslovenskog glumišta, a nadasve poslednji nacionalni junak - čovek iz naroda koji je svojim… »
„Hvala, Srbijo, pustili ste me da glođem do koske“: Legendarni Čkalja nas je napustio pre 20 godina, a ono što je rekao…

„Hvala, Srbijo, pustili ste me da glođem do koske“: Legendarni Čkalja nas je napustio pre 20 godina, a ono što je rekao…

Nova 20.10.2023
Na današnji dan, pre tačno 20 godina, napustio nas je legendarni glumac Miodrag Petrović Čkalja. On je rođen u Kruševcu na Svetski dan šale 1. aprila 1924. godine, a mnogi su komentarisali to da je bio „sudbinski predodređen da se bavi poslom… »
Noć koja je čkalji promenila život! Na vratima se pojavio ogroman čovek! Imao je dugački zimski kaput, brkove i šešir, a…

Noć koja je čkalji promenila život! Na vratima se pojavio ogroman čovek! Imao je dugački zimski kaput, brkove i šešir, a…

Kurir 20.10.2023
Miodrag Petrović Čkalja bio jedan je od najpoznatijih komičara sa ovih prostora, a mnogi misle da ga je sudbina predodredila za posao kojim se za života bavio s obzirom da je rođen na Svetski dan šale. Legendarni glumac, preminuo je na današnji dan… »

Vesti dana »