Povezane vesti

Vandali porušili Tanovu česmu, Karanac- molim državu da nas zaštiti od vandala, kome mi šta smetamo!?

Vandali porušili Tanovu česmu, Karanac- molim državu da nas zaštiti od vandala, kome mi šta smetamo!?

Glas Zapadne Srbije 20.10.2023
Čačak - Dragoš Nikolić Tane je bio putar, imao je jednu ruku i do penzije je kao radnik Puteva Srbije čistio grane i smetove od Caganja do vrha Kablara. „Ja ne znam ko i šta ima protiv našeg naroda ovamo. Preko noći je sve polomljeno, od… »
Sramni vandalizam: Polomljena zaštitna ograda i putokazi u kablarskom selu Vrnčani

Sramni vandalizam: Polomljena zaštitna ograda i putokazi u kablarskom selu Vrnčani

Kurir 20.10.2023
Na planini Kablar došlo je do vandalizma, kada su, za sada nepoznat počinioci polomili zaštitnu ogradu koja obezbeđuje gradilište na Kablaru. Osim toga, uništeni su putokazi, saobraćajni znakovi i česma koja je za meštane imala veliku vrednost. -… »
Nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu i putokaze u kablarskom selu Vrnčani, stradala i spomen-česma

Nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu i putokaze u kablarskom selu Vrnčani, stradala i spomen-česma

Telegraf 20.10.2023
Preko noći je sve polomljeno, od putokaza, ogledala, znakova. Na planini Kablar, za sada nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu koja obezbeđuje gradilište na Kablaru. Osim toga, uništeni su putokazi, saobraćajni znak i česma koja je za… »
Sramotni vandalizam: Nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu i putokaze u kablarskom selu Vrnčani, stradala i…

Sramotni vandalizam: Nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu i putokaze u kablarskom selu Vrnčani, stradala i…

RINA 20.10.2023
Sramotni vandalizam: Nepoznati počinioci polomili zaštitnu ogradu i putokaze u kablarskom selu Vrnčani, stradala i spomen-česma koja je sećala na putara bez ruke (FOTO) Čačak - Na planini Kablar došlo je do vandalizma, kada su, za sada nepoznat… »

Vesti dana »