Povezane vesti
Spor oporavak prodaje automobila u EU
Biznis.rs 20.10.2023
ZA devet meseci prodato 7,9 miliona novih vozila. Prodaja novih automobila u Evropskoj uniji u septembru je porasla za međugodišnjih 9,2 odsto, na 861.062 vozila, saopštilo je evropsko gransko udruženje ACEA. Prodaja je bila slabija nego što brojka… »
Spor oporavak prodaje automobila u EU
Novi magazin 20.10.2023
Prodaja novih automobila u Evropskoj uniji u septembru je porasla za međugodišnjih 9,2 odsto, na 861.062 vozila, saopštilo je evropsko gransko udruženje ACEA. Prodaja je bila slabija nego što brojka ukazuje, jer se poredi sa veoma slabom prodajom 2022… »
EU: U septembru registrovana 861.062 nova automobila, rast od 9,2 odsto godišnje
Euronews 20.10.2023
U zemljama EU u septembru su registrovana 861.062 nova automobila, što je za 9,2 odsto više u odnosu na isti mesec lane, saopštilo je Udruženje evropskih proizvođača automobila (ACEA). Ovo je 14. uzastopni mesec rasta broja novih registrovanih automobila… »
EU: U septembru registrovana 861.062 nova automobila, rast od 9,2 odsto godišnje
RTV 20.10.2023
BRISEL - U zemljama EU u septembru su registrovana 861.062 nova automobila, što je za 9,2 odsto više u odnosu na isti mesec lane, saopštilo je Udruženje evropskih proizvođača automobila (ACEA). Ovo je 14. uzastopni mesec rasta broja novih registrovanih… »
Vesti dana »

Tramp rekao da će zvati Putina posle sastanka sa Zelenskim i Evropljanima
Danas pre 6 satijoš 18 povezanih

Vremenska prognoza za utorak 19. avgust: Danas oblačno, ponegde sa kišom, do 30 stepeni
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

Mediji: Ukrajina se obavezuje da kupi američko oružje u vrednosti od 100 milijardi dolara
Sputnik pre 5 satijoš 6 povezanih

'Gde smo ono stali': Demolirano još jedno sedište SNS-a, protesti širom Srbije
BBC News pre 6 satijoš 5 povezanih

Protesti u Srbiji, šesti dan: Razbijena stakla na prostorijama SNS-a u Beogradu, Vučić najavio oštar odgovor države
Nedeljnik pre 6 satijoš 4 povezane