Povezane vesti

SKANDAL U OSNOVNOJ ŠKOLI U NOVOM PAZARU! Nastavnica ismijavala i vrijeđala dijete s dijabetesom

SKANDAL U OSNOVNOJ ŠKOLI U NOVOM PAZARU! Nastavnica ismijavala i vrijeđala dijete s dijabetesom

Sandžak press 20.10.2023
Znam da si ti bolesna, ali meni ipak smetaju ti alarmi i ometaš mi čas, ovim riječima se pred cijelim odjeljenjem nastavnica muzičkog obratila mojoj ćerki, koja ima dijabetes tip 1 i kojoj je pištao alarm da je upozori da joj skače šećer u krvi… »
Izvređala dete sa dijabetesom i nije se tu zaustavila! Skandal u školi u Novom Pazaru, ismevala učenicu pred svima

Izvređala dete sa dijabetesom i nije se tu zaustavila! Skandal u školi u Novom Pazaru, ismevala učenicu pred svima

Mondo 20.10.2023
Nastavnica muzičkog koja predaje u jednoj Osnovnoj školi u Novom Pazaru je jednu učenicu ismevala koja ima dijabetes tip 1. Nastavnica muzičkog koja predaje u jednoj Osnovnoj školi u Novom Pazaru je jednu učenicu ismevala koja ima dijabetes tip 1… »
Skandal u osnovnoj školi u Novom Pazaru Nastavnica ismevala i vređala dete s dijabetesom, pa je imitirala pred razredom

Skandal u osnovnoj školi u Novom Pazaru Nastavnica ismevala i vređala dete s dijabetesom, pa je imitirala pred razredom

Dnevnik 20.10.2023
Znam da si ti bolesna, ali meni ipak smetaju ti alarmi i ometaš mi čas, ovim rečima se pred celim odeljenjem nastavnica muzičkog obratila mojoj ćerki, koja ima dijabetes tip 1 i kojoj je pištao alarm da je upozori da joj skače šećer u krvi. Na… »
Skandal u osnovnoj školi u Novom Pazaru! Nastavnica ismevala i vređala dete s dijabetesom, pa napravila još jedan sramni…

Skandal u osnovnoj školi u Novom Pazaru! Nastavnica ismevala i vređala dete s dijabetesom, pa napravila još jedan sramni…

Kurir 20.10.2023
Znam da si ti bolesna, ali meni ipak smetaju ti alami i ometaš mi čas, ovim rečima se pred celim odeljenjem nastavnica muzičkog obratila mojoj ćerki, koja ima dijabetes tip 1 i kojoj je pištao alarm da je upozori da joj skače šećer u krvi. Na sve… »

Vesti dana »