Povezane vesti

Binder za SK: Samo da zadnji pneumatik potraje…

Binder za SK: Samo da zadnji pneumatik potraje…

Sport klub 20.10.2023
Vozač KTM rejsinga Bred Binder istakao je da je izuzetno zadovoljan prvim danom akcije za Veliku nagradu Australije koji je završio na vrhu. Južnoafrikanac je bio najbrži ispred svog timskog kolege Džeka Milera, a takođe je rekao da zna kako da ne… »
Vinjales za SK: Sve bolje razumem motor, baš smo blizu

Vinjales za SK: Sve bolje razumem motor, baš smo blizu

Sport klub 20.10.2023
Vozač Aprilije Maverik Vinjales rekao je za Sport Klub da veruje da može da se bori za pobedu na Velikoj nagradi Australije. Španac je bio treći tokom prvog dana akcije na “Filip Ajlandu”, a takođe je istakao da je zna u čemu može da napreduje… »
Martin za SK: Peko se jeste mučio, ali mislimo samo na sebe

Martin za SK: Peko se jeste mučio, ali mislimo samo na sebe

Sport klub 20.10.2023
Vozač Pramak Dukatija Horhe Martin rekao je za Sport Klub posle prvog dana akcije za Veliku nagradu Australije da je zadovoljan ritnom za trku, ali ne i svojim brzim krugovima. Španac je takođe otkrio da li je uopšte pratio gde se u poretku nalazi… »
Miler za SK: Motivisan sam, uživam na svom terenu

Miler za SK: Motivisan sam, uživam na svom terenu

Sport klub 20.10.2023
Miljenik domaćih navijača na stazi “Filip Ajland” Džek Miler rekao je za Sport Klub posle prvog dana akcije pred 16. trku sezone da njegov tim koristi benefite nove oplate. Australijanac je naglasio da mu publika koja je došla u velikom broju da… »
Banjaja za SK: Nismo našli savršena podešavanja, ali…

Banjaja za SK: Nismo našli savršena podešavanja, ali…

Sport klub 20.10.2023
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja rekao je za Sport Klub posle prvog dana akcije za Veliku nagradu Australije da ovog vikenda ima potpuno drugačije probleme u odnosu na prošlonedeljne u Indoneziji. Branilac titule će drugu nedelju zaredom morati da… »
Markes za SK: Bio je ovo dobar dan, zadovoljan sam

Markes za SK: Bio je ovo dobar dan, zadovoljan sam

Sport klub 20.10.2023
Osmostruki svetski šampion Mark Markes rekao je da je uprkos udesima iza njega uspešan prvi dan za Veliku nagradu Australije. Vozač Repsol Honde je takođe otkrio šta misli o svojim šansama tokom vikenda i odluci da se glavna trka pomeri za subotu… »
Beceki za SK: Za mene je bolje što je trka u subotu

Beceki za SK: Za mene je bolje što je trka u subotu

Sport klub 20.10.2023
Vozač VR46 Marko Beceki rekao je za Sport Klub posle prvog dana akcije za Veliku nagradu Australije da je očekivao da će se fizički osećati bolje nego što je slučaj pošto je pre 10 dana slomio ključnu kost. Italijan se takođe osvrnuo na to što… »
Jelena i Bešo iz Australije: Evo zašto je pomerena trka

Jelena i Bešo iz Australije: Evo zašto je pomerena trka

Sport klub 20.10.2023
Početak akcije za Veliku nagradu Australije obeležio je vozač KTM rejsinga Bred Binder, koji je bio najbrži na zvaničnom treningu, a u centru pažnje našli su se i vozači koji se bore za titulu - Horhe Martin i Frančesko Banjaja. Vozač Pramak… »
Espeleta za SK: Svi su saglasni sa pomeranjem trke

Espeleta za SK: Svi su saglasni sa pomeranjem trke

Sport klub 20.10.2023
Sportski direktor Moto GP šampionata Karlos Espeleta rekao je za Sport Klub da je odluka o pomeranju Velike nagrade Australije doneta iz bezbednosnih razloga i da trka u Moto3 i Moto2 kategorije možda i ne bude. Zbog najavljenih naleta vetra od 70 do… »
Pol za SK: Možda mi je ovo poslednja trka na “Filip Ajlandu”

Pol za SK: Možda mi je ovo poslednja trka na “Filip Ajlandu”

Sport klub 20.10.2023
Vozač Gasgas Teh3 tima Pol Espargaro rekao je za Sport Klub da izuzetno uživa ovog vikenda u Australiji, gde je pre 10 godina osvojio titulu u Moto2 kategoriji. Pol je takođe otkrio i kakvu će ulogu imati naredne godine i šta očekuje od ostatka… »
Pol za SK: Možda mi je ovo poslednja trka na “Filip Ajlandu”

Pol za SK: Možda mi je ovo poslednja trka na “Filip Ajlandu”

Sport klub 20.10.2023
Vozač Gasgas Teh3 tima Pol Espargaro rekao je za Sport Klub da izuzetno uživa ovog vikenda u Australiji, gde je pre 10 godina osvojio titulu u Moto2 kategoriji. Pol je takođe otkrio i kakvu će ulogu imati naredne godine i šta očekuje od ostatka… »
Vetar pomerio Veliku nagradu Australije za subotu

Vetar pomerio Veliku nagradu Australije za subotu

Sport klub 20.10.2023
Trka za Veliku nagradu Australije biće vožena u subotu umesto u nedelju, objavili su organizatori Moto GP šampionata. Prvobitnim rasporedom bilo je predviđeno da se glavna trka vozi u nedelju u 14 po lokalnom vremenu (5 časova po srednjoevropskom)… »
Binder najbrži, Banjaja u ozbiljnim problemima

Binder najbrži, Banjaja u ozbiljnim problemima

Sport klub 20.10.2023
Vozač KTM rejsinga Bred Binder bio je najbrži tokom prvog dana akcije za Veliku nagradu Australije, 16. trku sezone Moto GP šampionata. Južnoafrikanac je bio najbolji na jedinom zvaničnom treningu krugom u vremenu od 1:27.943 minuta i za desetinku i… »

Vesti dana »