Повезане вести
Србија почасни гост највећег сајма аграра у Мађарској
РТС 20.10.2023
Србија је почасни гост највећег сајма аграра у Мађарској. Трговинска размена Србије и Мађарске петостурко је већа него пре 10 година. Расте и извоз пољопривредних производа, а ускоро ће се на списак извозних производа уписати и… »
Постигнут договор о извозу српске малине: Добре вести из Мађарске
Телеграф 20.10.2023
Извоз на тржиште Мађарске порастао је за 13,6 одсто у односу на исти период прошле године. Министарка пољопривреде, шумарства и водопривреде Јелена Танасковић истакла је данас на свечаном отварању сајма пољопривреде и… »
Србија добила почасно место на Сајму пољопривреде у павиљону хунгекспо; Танасковић: Надам се да ће наши производи пронаћи пут…
Блиц 20.10.2023
Министарка пољопривреде, шумарства и водопривреде Јелена Танасковић истакла је данас, на свечаном отварању сајма пољопривреде и прехрамбене индустрије "ОМЕК" у Будимпешти, да извоз пољопривредних производа у Мађарску расте и… »
Танасковић: Постигнут договор о извозу српске малине у Мађарску
РТВ 20.10.2023
БУДИМПЕШТА - Министарка пољопривреде, шумарства и водопривреде Јелена Танасковић истакла је данас на свечаном отварању сајма пољопривреде и прехрамбене индустрије "ОМЕК" у Будимпешти да расте извоз пољопривредних производа у… »
Сајам пољопривреде у Будимпешти, Танасковић: Надам се да ће наши производи пронаћи пут на тржиште Мађарске
Еуроневс 20.10.2023
Министарка пољопривреде, шумарства и водопривреде Јелена Танасковић истакла је данас, на свечаном отварању сајма пољопривреде и прехрамбене индустрије "ОМЕК" у Будимпешти, да извоз пољопривредних производа у Мађарску расте и… »
Вести дана »
Београд: Због радова на трамвајским шинама, у Булевару краља Александра измене у саобраћају до 10. новембра
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Времеплов: Умро српски писац Милутин Бојић, аутор поеме "Плава гробница"
РТВ пре 1 сатјош 1 повезана
Северина на концерту у Загребу подржала Дијану Хрку: Та мајка штрајкује глађу јер годину дана тражи истину и правду (ВИДЕО)
Данас пре 6 сатијош 1 повезана







