Povezane vesti

"Mentolčina, kad izađe videćemo" - Karić besan, tvrdi da mu je zadrugar ukrao stvari iz kuće: Uzeo je patike, naočare...

"Mentolčina, kad izađe videćemo" - Karić besan, tvrdi da mu je zadrugar ukrao stvari iz kuće: Uzeo je patike, naočare...

Mondo 20.10.2023
Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić govorio je o aktuelnim temama u Eliti, a posebno je sve šokiralo kad je progovorio o Luki Majčici. Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić govorio je o aktuelnim temama u Eliti, a posebno je sve šokiralo kad je… »
Stefan Karić brutalno o Mensuru ali i Luki Majčici! Ukrao mi je stvari!

Stefan Karić brutalno o Mensuru ali i Luki Majčici! Ukrao mi je stvari!

Svet plus 20.10.2023
Stefan Karić brutalno o Mensuru Ajdarpašiću ali i Luki Majčici! Mentolčina ukrao mi je stvari iz kuće... Ima stvari koje sam mu dao, ima stvari koje sam rekao da mi ne dira, ali nema veze. Stefan Karić, bivši učesnik rijalitija "Zadruga", u… »
Karić otkrio da mu je zadrugar ukrao skupe stvari iz kuće! Stefan besan kao ris: Uzeo mi je garderobu, patike...

Karić otkrio da mu je zadrugar ukrao skupe stvari iz kuće! Stefan besan kao ris: Uzeo mi je garderobu, patike...

Kurir 20.10.2023
Bivši zadrugar Stefan Karić govorio je o aktuelnim temama u rijalitiju "Elita", a posebno je sve šokiralo kad je progovorio o Luki Majčici. Naime, u Beloj kući se spekulisao da je Stefan Luki poklonio naočare, koje je dobio od Mensura Ajdarpašića… »
Karić otkrio da mu je zadrugar ukrao skupocene stvari iz kuće: Stefan besan kao ris: "Uzeo mi je garderobu, patike…

Karić otkrio da mu je zadrugar ukrao skupocene stvari iz kuće: Stefan besan kao ris: "Uzeo mi je garderobu, patike…

Blic 20.10.2023
Bivši zadrugar Stefan Karić govorio je o aktuelnim temama u rijalitiju "Elita", a posebno je sve šokiralo kad je progovorio o Luki Majčici. Naime, u Beloj kući se spekulisao da je Stefan Luki poklonio naočare, koje je dobio od Mensura Ajdarpašića… »
Opljačkana karićeva vila na zvezdari Odnete skupocene stvari, Stefan javno otkrio njegov identitet!

Opljačkana karićeva vila na zvezdari Odnete skupocene stvari, Stefan javno otkrio njegov identitet!

Alo 20.10.2023
Stefan Karić javno priznao da su mu iz kuće nestale vredne stvari. Bivši učesnik rijaltiija, Stefan Karić, u jednom intervjuu javno je optužio aktulenog učesnika "Elite" Luku Majčicu da mu je, kako on tvrdi, uzeo neke stvari iz kuće. - Ja taj… »

Vesti dana »