Povezane vesti

"Slatkice su u emisijama, a uživo su opajdare" Naša pevačica više nije mogla da ćuti, raskrinkala sve koleginice, bila je…

"Slatkice su u emisijama, a uživo su opajdare" Naša pevačica više nije mogla da ćuti, raskrinkala sve koleginice, bila je…

Kurir 20.10.2023
Pevačica Aleksandra Tadić koja je veliku slavu stekla pod nadimkom Cipka, a pored toga što se govorilo da se udala u tajnosti, novina je i da je nedavno rešila da više ne koristi na sceni ovaj pseudonim. Pevačica koja se proslavila u takmičenju… »
U javnosti fine, u privatnom životu opajdare: Pevačica potkačila koleginice - "Nije sve kako sam zamišljala"

U javnosti fine, u privatnom životu opajdare: Pevačica potkačila koleginice - "Nije sve kako sam zamišljala"

Mondo 20.10.2023
Pevačica Aleksandra Tadić Cipka otkrila kakvo je mišljenje imala o pojedinim estradnim ličnostima dok ih je gledala na televiziji, a kakvo sada. Pevačica Aleksandra Tadić Cipka otkrila kakvo je mišljenje imala o pojedinim estradnim ličnostima dok… »
"U javnosti slatkice, a u stvarnom životu prave opajdare!" Naša poznata pevačica opasno potkačila koleginice, nastaće haos

"U javnosti slatkice, a u stvarnom životu prave opajdare!" Naša poznata pevačica opasno potkačila koleginice, nastaće haos

Kurir 20.10.2023
Pevačica Aleksandra Tadić Cipka priznala je da su je pojedine kolege sa estrade razočarale i da se neke pevačice u javnosti predstavljaju kao slatkice, a da su u stvarnom životu prave opajdare. Ona je na samom početku razgovora rekla da ume da se… »
CIPKA oplela po koleginicama: Na TV-u ima puno slatkica, a privatno su velike opasnice

CIPKA oplela po koleginicama: Na TV-u ima puno slatkica, a privatno su velike opasnice

Večernje novosti 19.10.2023
ALEKSANDRA TADIĆ CIPKA gostujući u emisiji „Nije lako biti ja“ priznala je da su je pojedine kolege sa estrade razočarale i da se neke pevačice u javnosti predstavljaju kao slatkice, a da su u stvarnom životu prave opasnice. Foto: Z. Jovanović… »

Vesti dana »