Povezane vesti

Šok u Splitu, video čoveka da se davi, pa skočio da ga spase: Kada je izvukao davljenika iz vode, tek onda usledio pravi…

Šok u Splitu, video čoveka da se davi, pa skočio da ga spase: Kada je izvukao davljenika iz vode, tek onda usledio pravi…

Kurir 20.10.2023
Emanuel Šistov (19) postao je pravi heroj nakon što je spasio čoveka od davljenja u trajektnoj luci u Splitu. On je bio na svom radnom mestu, na krmi broda Amorena, kada je čuo buku, pise Radio Dalmacija. - Čuo sam da se neko dere, gledam šta je… »
"Čuo sam da se neko dere, gledam šta je..." Spasao davljenika iz vode, pa tek na kopnu usledila prava drama

"Čuo sam da se neko dere, gledam šta je..." Spasao davljenika iz vode, pa tek na kopnu usledila prava drama

Večernje novosti 20.10.2023
EMANUEL Šistov (19) postao je pravi heroj nakon što je spasao čoveka od davljenja u trajektnoj luci u Splitu. Foto: Shutterstock On je bio na svom radnom mestu, na krmi broda, kada je čuo buku, piše Radio Dalmacija. - Čuo sam da se neko dere, gledam… »
Herojski podvig: Uspeo da spase davljenika, kada ga je izvukao iz vode krenuo je horor

Herojski podvig: Uspeo da spase davljenika, kada ga je izvukao iz vode krenuo je horor

Telegraf 20.10.2023
On je bio na svom radnom mestu, na krmi broda Amorena. Emanuel Šistov (19) postao je pravi heroj nakon što je spasio čoveka od davljenja u trajektnoj luci u Splitu. On je bio na svom radnom mestu, na krmi broda Amorena, kada je čuo buku, pise Radio… »

Vesti dana »