Povezane vesti

„Bol je trajao 15 sekundi, ispao sam iz auta“: Popularni pevač doživeo je infarkt za volanom, dok je vozio suprugu i decu

„Bol je trajao 15 sekundi, ispao sam iz auta“: Popularni pevač doživeo je infarkt za volanom, dok je vozio suprugu i decu

Nova 20.10.2023
Nemanja Nikolić proslavio se učešćem u "Zvezdama Granda", nakon čega je nastavio da gradi karijeru u svetu muzike. Popularni pevač suočio se sa ozbiljnim zdravstvenim problemima nakon što je doživeo infarkt pre sedam godina, kada je imao 32… »
"Bol je trajala 15 sekundi, ispao sam iz auta" Nemanja Nikolić o preživljenom infarktu za volanom: "Ženi i deci sam samo…

"Bol je trajala 15 sekundi, ispao sam iz auta" Nemanja Nikolić o preživljenom infarktu za volanom: "Ženi i deci sam samo…

Blic 20.10.2023
Nemanja Nikolić koji se proslavio učešćem u "Zvezdama Granda", infarkt je doživeo pre sedam godina, kada je imao 32 godine. Iako je prošlo dosta vremena od tada, pevač priznaje da se toga i dalje živo seća kao i da taj trenutak ne može da… »
Nemanja Nikolić doživeo infarkt dok je ženu i decu vozio kolima! Pevač se prisetio pakla, posledice su ostale trajne

Nemanja Nikolić doživeo infarkt dok je ženu i decu vozio kolima! Pevač se prisetio pakla, posledice su ostale trajne

Kurir 20.10.2023
Pevač i nekadašnji finalista prve sezone "Zvezde Granda", Nemanja Nikolić, otkrio je kako je doživeo infarkt za volanom dok su žena i deca bili sa njim u autu, ali je hitnom reakcijom lekara uspeo da preživi, a posledice po njegovo zdravlje su… »

Vesti dana »