Povezane vesti

Kaminski: I dalje sam u procesu učenja, Obradović je jedinstven u svemu što radi

Kaminski: I dalje sam u procesu učenja, Obradović je jedinstven u svemu što radi

Politika 20.10.2023
Amerikanac Frenk Kaminski rekao je danas da je još uvek u procesu učenja i tranzicije iz NBA košarke u evropsku i istakao da trener Partizana Željko Obradović nije za poređenje sa drugima jer je jedinstven u svemu što radi. Kaminski, koji je pre… »
Kaminski: I dalje sam u procesu učenja, Obradović je jedinstven u svemu što radi

Kaminski: I dalje sam u procesu učenja, Obradović je jedinstven u svemu što radi

Sportski žurnal 20.10.2023
Ne krije Amerikanac srpskog porekla da je impresioniran Obradovićem. Amerikanac Frenk Kaminski rekao je da je još uvek u procesu učenja i tranzicije iz NBA košarke u evropsku i istakao da trener Partizana Željko Obradović nije za poređenje sa… »
Kaminski nije znao pravilo: "Drugačije bih reagovao..."

Kaminski nije znao pravilo: "Drugačije bih reagovao..."

Sportske.net 20.10.2023
Poraz Partizana u Pireju, dali smo i svoje mišljenje ko je glavni krivac, čini nam se da je to Frenk Kaminski koji je mogao dosta bolje i koji je svoje drugove ostavio na cedilu kroz čitavu poslednju deonicu zbog pet faulova. Upravo se Kaminski oglasio… »

Vesti dana »