Povezane vesti

Vučić o Rezoluciji Evropskog parlamenta: Bilo bi me sramota da sam na njihovom mestu

Vučić o Rezoluciji Evropskog parlamenta: Bilo bi me sramota da sam na njihovom mestu

RTS 20.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da bi ga bilo sramota da je na mestu onih u Evropskom parlamentu koji se pozivaju na međunarodno pravo. Zamoljen od novinara da na ceremoniji otvaranja nove zgrade železničke stanice "Beograd centar" u Prokopu… »
Vučić: Bilo bi me sramota da sam na mestu onih u Evropskom parlamentu

Vučić: Bilo bi me sramota da sam na mestu onih u Evropskom parlamentu

Vesti online 20.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi ga bilo sramota da je na mestu onih koji su u Evropskom parlamentu i koji se pozivaju na međunarodno pravo. Na ceremoniji otvaranja nove zgrade železničke stanice Beograd centar u Prokopu, zamoljen… »
"Da sam na njihovom mestu, mene bi bilo sramota da sam takav zaključak doneo" Vučić o rezoluciji EP: Preživeće Srbija…

"Da sam na njihovom mestu, mene bi bilo sramota da sam takav zaključak doneo" Vučić o rezoluciji EP: Preživeće Srbija…

Kurir 20.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kometarisao je rezoluciju koju je o Srbiji usvojio Evropski parlament. Predsednik je o licemerju zapada rekao da moramo razumeti da oni na taj način gledaju na stvari. - Što se tiče prava, ja da sam na mestu tih… »

Vesti dana »