Povezane vesti

"Nisam hteo da potpisujem narodnjake" - Bora krio da je napisao Cecinu baladu: Mislili su da je autor moja tadašnja žena

"Nisam hteo da potpisujem narodnjake" - Bora krio da je napisao Cecinu baladu: Mislili su da je autor moja tadašnja žena

Mondo 21.10.2023
Bora Čorba priznao je jednom prilikom da je krio da je autor nekih od najlepših narodnih pesama. Bora Čorba priznao je jednom prilikom da je krio da je autor nekih od najlepših narodnih pesama. Jedna od najvećih domaćih zvezdi, Svetlana Ceca… »
"Krio sam, nisam hteo da se potpisujem na narodnjake" Cecinu prelepu baladu napisao je Bora Čorba: "Svi su mislili da je autor…

"Krio sam, nisam hteo da se potpisujem na narodnjake" Cecinu prelepu baladu napisao je Bora Čorba: "Svi su mislili da je autor…

Blic 21.10.2023
Najveće hitove Cece Ražnatović napisala je Marina Tucaković, međutim malo ko zna da je jednu baladu pevačici napisao i roker Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba. Naime, Bora je napisao još nekoliko narodnjačkih hitova, ali je mahom… »
"Nisam hteo da se potpisujem na narodnjake" Bora Đorđević je napisao ovu baladu Ceci: Mislili su da je autor moja žena...

"Nisam hteo da se potpisujem na narodnjake" Bora Đorđević je napisao ovu baladu Ceci: Mislili su da je autor moja žena...

Kurir 21.10.2023
Najveće hitove Cece Ražnatović napisala je Marina Tucaković, međutim malo ko zna da je jednu baladu pevačici napisao i roker Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba. Naime, Bora je napisao još nekoliko narodnjačkih hitova, ali je mahom… »
Krio sam, nisam hteo da se potpisujem za narodnjake: Cecinu najlepšu baladu napisao poznati roker (video)

Krio sam, nisam hteo da se potpisujem za narodnjake: Cecinu najlepšu baladu napisao poznati roker (video)

Večernje novosti 20.10.2023
I VRAPCI na grani znaju da gotovo sve tekstove hitova folk dive Cece Ražnatović potpisuje Marina Tucaković, a malo ko zna da je jednu Cecinu baladu napisao roker Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba. Foto: Novosti Numeru je komponovao Oliver… »

Vesti dana »

Srbi okupirali Minhen, 20.000 navijača bodri fudbalere

Srbi okupirali Minhen, 20.000 navijača bodri fudbalere

Politika pre 5 minutajoš 114 povezane
RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

Politika pre 11 minutajoš 28 povezanih
Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Vreme pre 11 minutajoš 16 povezanih
Nastavak dijaloga, Vučić i Kurti putuju u Brisel

Nastavak dijaloga, Vučić i Kurti putuju u Brisel

B92 pre 48 minutajoš 13 povezanih