Povezane vesti

Beba s jovankom ponovila svoj ples sa ksenijom pajčin iz spota "opojni su zumbuli" Dragana bi sad pala u nesvest da nas vidi!

Beba s jovankom ponovila svoj ples sa ksenijom pajčin iz spota "opojni su zumbuli" Dragana bi sad pala u nesvest da nas vidi!

Kurir 21.10.2023
Večeras je počeo plesni talent šou, kakav još nije viđen kod nas - Rame uz rame sa Draganom! Novi zabavni format Kurir televizije počev od 21. oktobra emitovaće se svake subote i nedelje od od 20 časova. Najveća regionalna muzička zvezda Dragana… »
"Ja ću biti dobar policajac, Beba i Jovanka su loši" Dragana se obratila takmičarima šoua: Verujem u vas, vaše je da me…

"Ja ću biti dobar policajac, Beba i Jovanka su loši" Dragana se obratila takmičarima šoua: Verujem u vas, vaše je da me…

Kurir 21.10.2023
Počeo je dugo iščekivani muzičko-plesni spektakl "Rame uz rame sa Draganom" na Kurir TV. Čak 14 kandidata demonstriraće u ovom talent šou svoj igračka umeća, a najbolji će krajem decembra osvojiti milion dinara i biti na podijumu sa najvećom… »
Ekskluzivno: Prvo TV pojavljivanje roditelja dragane Mirković! Jelica i Predrag otkrili kakva je bila i šta ju je dovodilo do…

Ekskluzivno: Prvo TV pojavljivanje roditelja dragane Mirković! Jelica i Predrag otkrili kakva je bila i šta ju je dovodilo do…

Kurir 21.10.2023
Još samo nekoliko minuta ostalo je do početka najvećeg muzičko-plesmog šou programa na ovim prostorima "Rame uz rame sa Draganom"! Najveća refionalna zvezda Dragana Mirković biće domaćin talent šoua u kojem će se 14 plesača takmičiti za… »
"Kad se probudim prvo pogledam u kom sam gradu!" Dragana Mirković otkrila sve pred sam početak novog šou-programa!

"Kad se probudim prvo pogledam u kom sam gradu!" Dragana Mirković otkrila sve pred sam početak novog šou-programa!

Mondo 21.10.2023
U susret obeležavanju četiri decenije karijere, muzička zvezda Dragana Mirković uveliko priprema velike koncerte u Beogradu koje je zakazala za sam kraj godine. U susret obeležavanju četiri decenije karijere, muzička zvezda Dragana Mirković… »
"Kada se probudim, prvo pogledam oko sebe u kom sam gradu" Muzička zvezda o pripremama za šou-program i filmu koji bi snimila

"Kada se probudim, prvo pogledam oko sebe u kom sam gradu" Muzička zvezda o pripremama za šou-program i filmu koji bi snimila

Kurir 21.10.2023
U susret obeležavanju četiri decenije karijere, muzička zvezda Dragana Mirković uveliko priprema velike koncerte u Beogradu koje je zakazala za sam kraj godine. Da bi publici pružila više od dobre atmosfere uz stare hitove, pevačica se upustila u… »

Vesti dana »