Povezane vesti

Prvo mi je preminula bratanica, a onda je i moj brat otišao: Tragedije promenile potpuno Cakanin život

Prvo mi je preminula bratanica, a onda je i moj brat otišao: Tragedije promenile potpuno Cakanin život

Story 21.10.2023
Dragica Radosavljević Cakana i Nebojša Negić u braku su već više od dve decenije, ali svoj brak nikada nisu ozvaničili pred Bogom, što je pevačici ostala velika žena. Kada je trebalo da se venčaju u crkvi, advokat Nebojša Negić i pevačica… »
"Nešto se strašno dešavalo u tom periodu!" Cakana progovorila o porodičnim tragedijama zbog koji se nije venčala u crkvi

"Nešto se strašno dešavalo u tom periodu!" Cakana progovorila o porodičnim tragedijama zbog koji se nije venčala u crkvi

Mondo 21.10.2023
Dragicu Radosavljević Cakanu sprečile su porodične tragedije da se uda crkveno za Nešu sa kojim je preko 20 godina. Dragicu Radosavljević Cakanu sprečile su porodične tragedije da se uda crkveno za Nešu sa kojim je preko 20 godina. Pevačica… »
"Preminula mi je bratanica, pa brat, bilo je strašno" Cakana želi venčanje u crkvi, iako je već 20 godina u braku: Otrkila…

"Preminula mi je bratanica, pa brat, bilo je strašno" Cakana želi venčanje u crkvi, iako je već 20 godina u braku: Otrkila…

Blic 21.10.2023
Pevačicu Dragicu Radosavljević Cakanu sprečile su porodične tragedije da se uda crkveno za Nešu sa kojim je preko 20 godina. Iako su se još na početku večnali u opštini, planirali su crkveno venčanje, a do njega još uvek nije došlo zbog… »
"Preminula mi je bratanica, pa brat" Cakana otkrila zašto se nikada za 20 godina nije venčala u crkvi i priznala: Desiće se…

"Preminula mi je bratanica, pa brat" Cakana otkrila zašto se nikada za 20 godina nije venčala u crkvi i priznala: Desiće se…

Kurir 21.10.2023
Dragicu Radosavljević Cakanu sprečile su porodične tragedije da se uda crkveno za Nešu sa kojim je preko 20 godina. Iako su se još na početku večnali u opštini, planirali su crkveno venčanje, a do njega još uvek nije došlo zbog nepredviđenih… »

Vesti dana »