Povezane vesti

"Šta radiš? Uđi na viber!" Ovako je Desingericu urnisala žena zbog afere s Majom Marinković - "To je bio jedini put..."

"Šta radiš? Uđi na viber!" Ovako je Desingericu urnisala žena zbog afere s Majom Marinković - "To je bio jedini put..."

Mondo 21.10.2023
Desingerica priznao sve o letnjoj aferi sa Majom Marinković, pa opisao agoniju sa ženom. Desingerica priznao sve o letnjoj aferi sa Majom Marinković, pa opisao agoniju sa ženom. Letos je u medijima odjeknula vest da su bivša zadrugarka i popularna… »
Desingericu uništila žena zbog Maje Marinković! Reper sada sve priznao o letnjoj aferi: "Samo sam joj spustio slušalicu"

Desingericu uništila žena zbog Maje Marinković! Reper sada sve priznao o letnjoj aferi: "Samo sam joj spustio slušalicu"

Blic 21.10.2023
Dragomir Despić i Maja Marinković letos su bili u jeku skandala kad su zajedno uhvaćeni na jednom bazenu u Budvi, on konačno priznao kako je njegova žena reagovala na to. Letos je u medijima odjeknula vest da su bivša zadrugarka i popularna starleta… »
Desingericu urnisala supruga zbog maje Marinković: Reper priznao sve o letnjoj aferi "Spustio sam slušalicu i onda ide…

Desingericu urnisala supruga zbog maje Marinković: Reper priznao sve o letnjoj aferi "Spustio sam slušalicu i onda ide…

Kurir 21.10.2023
Letos je u medijima odjeknula vest da su bivša zadrugarka i popularna starleta Maja Marinković i skandalozni reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica zajedno uhvaćeni tokom letovanja u Crnoj Gori, na jednom bazenu u Budvi. Od tog trenutka… »

Vesti dana »