Povezane vesti

"Definitivno dalmatinke! One imaju skroz drugi fazon" Zahar u izazovnoj igri izabrao poznatu pevačicu nećete verovati zašto

"Definitivno dalmatinke! One imaju skroz drugi fazon" Zahar u izazovnoj igri izabrao poznatu pevačicu nećete verovati zašto

Kurir 21.10.2023
U emisiji "Divan šou" koju pratimo svake subote u 15 sati na Kurir televiziji , a vodi je novinar Ivan Gajić, gostovale su žive "legende" muzičke scene Elma Sinanović, Vanja Mijatović i Milutin Popović-Zahar koji su gledaocima emisije otkrili do… »
"Moraš da se napiješ da bi uspeo!" Zahar o urnebesnom pijanstvu sa Tomom Zdravkovićem: Ni sam ne znam kako, završili smo…

"Moraš da se napiješ da bi uspeo!" Zahar o urnebesnom pijanstvu sa Tomom Zdravkovićem: Ni sam ne znam kako, završili smo…

Kurir 21.10.2023
Ove subote u emisiji "Divan šou" kod voditelja i novinara Ivana Gajića gostovali Elma Sinanović, Vanja Mijatović i Milutin Popović-Zahar koji su gledaocima emisije otkrili do sada nepoznate detalje iz svog života. U razgovoru sa voditeljem o… »
Sjajna zabava i ovog vikenda! Kod Gajića ove subote u emisiji „dIvan show“ Zahar, Elma i Vanja

Sjajna zabava i ovog vikenda! Kod Gajića ove subote u emisiji „dIvan show“ Zahar, Elma i Vanja

Kurir 21.10.2023
I ovog vikenda je na kanalu Kurir televizije zagarantovana zabava. Autor i voditelj emisije „dIvan shoe“ i ove subote od 15 časova imaće sjajne goste. Milutin Popović Zahar, Elma Sinanović i Vanja Mijatović napravili su sjajnu atmosferu u… »
Sjajna ZABAVA i OVOG VIKENDA! Kod Gajića ove subote u emisiji „dIvan show“ Zahar, Elma i Vanja

Sjajna ZABAVA i OVOG VIKENDA! Kod Gajića ove subote u emisiji „dIvan show“ Zahar, Elma i Vanja

Mondo 21.10.2023
I ovog vikenda je na kanalu Kurir televizije zagarantovana zabava. I ovog vikenda je na kanalu Kurir televizije zagarantovana zabava. I ovog vikenda je na kanalu Kurir televizije zagarantovana zabava. Autor i voditelj emisije „dIvan shoe“ i ove subote… »

Vesti dana »