Povezane vesti

Kroz život sam išla borbeno i sama: Dara Bubamara o odrastanju, velikoj karijeri i novim planovima (foto/video)

Kroz život sam išla borbeno i sama: Dara Bubamara o odrastanju, velikoj karijeri i novim planovima (foto/video)

Večernje novosti 21.10.2023
FOLK ZVEZDA Dara Bubamara važi za jednu od najzaposlenijih pevačica kada su nastupi i terenski rad u pitanju, nema sumnje da na istim dolaze sve generacije. Foto: Novosti Dara za "Večernje Novosti" kaže da je jaka jer je odrasla u radničkoj porodici… »
Pljuvao me je, može otac da mi bude! Folker hvalio Daru, pevačica mu odgovorila - Ne znam šta mu je to trebalo!

Pljuvao me je, može otac da mi bude! Folker hvalio Daru, pevačica mu odgovorila - Ne znam šta mu je to trebalo!

Mondo 21.10.2023
Dara Bubamara govorila je o odrastanju, nasledniku, ali prokomentarisala i folkera za kog kaže da ju je pljuvao po novinama. Dara Bubamara govorila je o odrastanju, nasledniku, ali prokomentarisala i folkera za kog kaže da ju je pljuvao po novinama… »
"Može otac da mi bude" Folker nahvalio pevačicu, ona bez dlake na jeziku odgovorila: Pljuvao me je po novinama...

"Može otac da mi bude" Folker nahvalio pevačicu, ona bez dlake na jeziku odgovorila: Pljuvao me je po novinama...

Kurir 21.10.2023
Dara Bubamara za domaću javnost govorila je o svom detinjstvu i otkrila da joj je teško odrastanje pomoglo da kroz život korača hrabrije. - Zato sam toliko jaka i borac jer sam odrasla u radničkoj porodici, što me niko nije gurao i pomagao mi. Sve… »
(Video) "može otac da mi bude": Folker (75) nahvalio Daru Bubamaru, pevačica u šoku: "Znam ga sto godina, uvek je bio…

(Video) "može otac da mi bude": Folker (75) nahvalio Daru Bubamaru, pevačica u šoku: "Znam ga sto godina, uvek je bio…

Blic 21.10.2023
Pevačica smatra da je jaka jer je odrasla u radničkoj porodici pa nije imala nikog da je progura na estradi. Dara Bubamara kaže da joj je teško odrastanje pomogli da kroz život korača hrabrije. - Zato sam toliko jaka i borac jer sam odrasla u… »

Vesti dana »