Povezane vesti

"Ja sam se sa svojom bivšom ljubavi potpuno pomirila" Goca Tržan progovorila o Ivanu Marinkoviću: Moraš da ostaviš…

"Ja sam se sa svojom bivšom ljubavi potpuno pomirila" Goca Tržan progovorila o Ivanu Marinkoviću: Moraš da ostaviš…

Kurir 22.10.2023
Goca Tržan godinama je u srećnom braku sa Rašom Novakovićem, a sad je tokom gostovanja u emisiji "Magazin IN" govorila o prvom braku i bivšem mužu Ivanu Marinkoviću. Ivan je već godinama unazad deo rijaliti programa, a tokom učešća u ovim… »
Ako mislite da ste se loše udale, pogledajte mene! Goca progovorila o prvom braku - Ja ignorišem sve što on priča!

Ako mislite da ste se loše udale, pogledajte mene! Goca progovorila o prvom braku - Ja ignorišem sve što on priča!

Mondo 22.10.2023
Pevačica Goca Tržan progovorila o bivšem mužu Ivanu Marinkoviću u jednoj emisiji. Pevačica Goca Tržan progovorila o bivšem mužu Ivanu Marinkoviću u jednoj emisiji Pevačica Goca Tržan, koja je godinama u srećnom braku sa Rašom Novakovićem… »
"Sve što on radi i priča, ja ignorišem": Goca Tržan progovorila o odnosu sa Ivanom Marinkovićem pa otkrila: "Zbog Lene sam…

"Sve što on radi i priča, ja ignorišem": Goca Tržan progovorila o odnosu sa Ivanom Marinkovićem pa otkrila: "Zbog Lene sam…

Blic 21.10.2023
Popularna pevačica Goca Tržan progovorila je o svojim bivšim ljubavima. Goca je pokušala da objasni kako sa ove tačke gledišta posmatra svoj prvi brak u kojem je bila sa Ivanom Marinkovićem. - Ja sam već godinama potpuno indiferentna. Da nije… »

Vesti dana »