Povezane vesti

Ana Bekuta poljubila Sašu Popovića u usta! Javno ga zaskočila i strasno prigrlila, kamere sve zabeležile! (foto)

Ana Bekuta poljubila Sašu Popovića u usta! Javno ga zaskočila i strasno prigrlila, kamere sve zabeležile! (foto)

Kurir 22.10.2023
Ana Bekuta je sinoć u "Zvezdama Granda" strasno poljubila Sašu Popovića u usta. Naime, dok je Anin kandidat slušao komentare žirija, Popović se umešao i rekao: "Ana, nemoj molim te više da jedeš", a u tom trenutku se Bekuta okrenula prema njemu i… »
Ceca napustila „Zvezde Granda“ nakon svađe sa Popovićem: „Mi treba da sedimo kao mumije, a ti da se nad nama…

Ceca napustila „Zvezde Granda“ nakon svađe sa Popovićem: „Mi treba da sedimo kao mumije, a ti da se nad nama…

Nova 22.10.2023
Sinoć se u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda" izdogađalo svapšta, a došlo je i do velike svađe. Do ove neočekivane situacije došlo je tokom duela Milice Gajić i Adele Smajlović. Odmah nakon Milicinog i Adelinog izvođenja, Saša Popović nije… »
(Foto): Ovako je izgledao momenat kada je Ceca Ražnatović napustila Zvezde Granda: Sve otišlo u emisiju, ništa nisu isekli

(Foto): Ovako je izgledao momenat kada je Ceca Ražnatović napustila Zvezde Granda: Sve otišlo u emisiju, ništa nisu isekli

Blic 22.10.2023
Sinoć je žučnu raspravu žirija prekinula Cecina digresija upućena Saši Popoviću. - Sale, samo da ti kažem nešto. Ako si nas pozvao u ovaj žiri, moraš da znaš da je ovoj deci jako bitno to šta mi imamo da im kažemo, a ne da nas ovde sečeš… »
Ceca Ražnatović napustila Zvezde Granda: "Mi da ćutimo kao mumije, ti da se iživljavaš" - izbio skandal u emisiji!

Ceca Ražnatović napustila Zvezde Granda: "Mi da ćutimo kao mumije, ti da se iživljavaš" - izbio skandal u emisiji!

Mondo 22.10.2023
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović prekinula glasanje žirija da bi se obratila Saši Popoviću. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović prekinula glasanje žirija da bi se obratila Saši Popoviću U poslednoj emisiji muzičkog takmičenja Zvezde Granda… »

Vesti dana »