Povezane vesti

Milica Dabović zabranjena na Instagramu? Objavljivala eksplicitne fotke i svađala se s pratiocima - blokirali joj nalog

Milica Dabović zabranjena na Instagramu? Objavljivala eksplicitne fotke i svađala se s pratiocima - blokirali joj nalog

Mondo 22.10.2023
Bivša košarkašica otkrila da će joj nalog na Instagramu biti blokiran sedam dana. Bivša košarkašica otkrila da će joj nalog na Instagramu biti blokiran sedam dana Košarkašica Milica Dabović, koja više od godinu dana zarađuje i putem platforme… »
Milici Dabović blokiran instagram profil zbog intimnog sadržaja, odmah se oglasila: " Za sve koji mi pišu, a ne mogu da…

Milici Dabović blokiran instagram profil zbog intimnog sadržaja, odmah se oglasila: " Za sve koji mi pišu, a ne mogu da…

Blic 22.10.2023
Bivšoj košarkašici Milici Dabović blokirali su profil na Instagramu i pratiocima ne može da odgovori na poruke, navodno zbog intimninog sadržaja koji objavljuje na ovoj društvenoj mreži. Milica Dabović je, naime, česta tema domaćih medija zbog… »
Nakon čestog eksplicitnog sadržaja usledila zabrana: Milica se oglasila i uputila javni apel "Pišite mi..."

Nakon čestog eksplicitnog sadržaja usledila zabrana: Milica se oglasila i uputila javni apel "Pišite mi..."

Kurir 22.10.2023
Milica Dabović često je tema domaćih medija zbog škakljivih slika koje objavljuje na društvenim mrežama i uprkos neprestanim napadima i njenim obračunima s pratiocima, bura kada objavi slike na kojima se vidi malo više kože, ne prestaje. Iako… »

Vesti dana »