Povezane vesti
Vuk Jeremić reizabran za predsednika Narodne stranke, predstavio Proglas o srpskom pitanju
RTS 22.10.2023
Vuk Jeremić koji je na Skupštini Narodne stranke reizabran za predsednika te partije, predstavio je "Proglas o srpskom pitanju u 21. veku", koji definiše dugoročne strateške ciljeve države i nacionalnu politiku srpskog naroda. Vuk Jeremić je na Skupštini… »
Jeremić na Skupštini Narodne stranke pozvao na ujedinjenje patriotskih snaga na izborima
Beta 22.10.2023
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić pozvao je danas na ujedinjenje patriotskih snaga na izborima, jer je to uslov da se u Srbiji dogode promene, koje će omogućiti da se "kao narod ujedinimo oko najvažnijih nacionalnih pitanja". "Pozivamo na sabornost… »
Vuk Jeremić ponovo predsednik Narodne stranke, predstavio proglas o srpskom pitanju
Danas 22.10.2023
Vuk Jeremić predstavio je danas na skupštini Narodne stranke „Proglas o srpskom pitanju u 21 veku“, koji definiše dugoročne strateške ciljeve države i nacionalne politike srpskog naroda i sastoji se od četiri celine – sloboda, samostalnost… »
Vesti dana »
Tabela Evrolige dokazuje sve: Pobeda Zvezde ne može biti važnija, spremite se za dramu do kraja
Mondo pre 36 minutajoš 30 povezanih
Tramp rasporedio 50.000 vojnika na Bliskom istoku; Stižu i dodatne trupe?
B92 pre 3 satajoš 27 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB: Iran odbacio američki predlog za okončanje rata, ima svoje uslove; Zalivske zemlje: Iranski napadi egzistencijalna pretnja
RTV pre 4 satijoš 44 povezane
U Beogradu održan protest gluvih i nagluvih, traže jednakost i poštovanje prava
Telegraf pre 9 satijoš 16 povezanih




