Povezane vesti

Užas kod Leskovca Tokom lova upucan u oko, drugi ranio sam sebe iz puške!

Užas kod Leskovca Tokom lova upucan u oko, drugi ranio sam sebe iz puške!

Dnevnik 22.10.2023
Ranjenik iz Pečenjevca je hitno prebačen u Niš, jer je metak iz oružja završio u njegovom oku i on je životno ugrožen. Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške, dok se iz oružja istog kalibra… »
Muškarac ranjen u Pečenjevcu, policajac u penziji sam sebe ranio u Vlasotincu

Muškarac ranjen u Pečenjevcu, policajac u penziji sam sebe ranio u Vlasotincu

Jugmedia 22.10.2023
Jedan muškarac danas je ranjen u Pečenjevcu, a drugi se vatrenim oružjem samopovredio u Vlasotincu, potvrđeno je Jugmedii u Policijskoj upravi Leskovac. “Imamo prijave za dva povređena muškarca koje smo dobili oko podneva. Prvi slučaj je… »
Užas kod Leskovca: Muškarac upucan u oko tokom lova i nalazi se u životnoj opasnosti, drugi ranio sam sebe

Užas kod Leskovca: Muškarac upucan u oko tokom lova i nalazi se u životnoj opasnosti, drugi ranio sam sebe

Nova 22.10.2023
Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške, dok se iz oružja istog kalibra samopovredio šezdesetčetvorogodišnji policajac u penziji, potvrđeno je u leskovačkoj policiji. Ranjenik iz Pečenjevca je hitno… »
Užas kod Leskovca: Muškarac upucan u oko tokom lova u životnoj opasnosti, drugi ranio sam sebe!

Užas kod Leskovca: Muškarac upucan u oko tokom lova u životnoj opasnosti, drugi ranio sam sebe!

Blic 22.10.2023
Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške, dok se iz oružja istog kalibra samopovredio šezdesetčetvorogodišnji policajac u penziji. Ranjenik iz Pečenjevca je hitno prebačen u Niš, jer je metak iz… »
Čovek u Pečenjevcu pogođen u glavu hicem iz lovačke puške, Vlasotinčanin slučajno sam sebe ranio u mošnice

Čovek u Pečenjevcu pogođen u glavu hicem iz lovačke puške, Vlasotinčanin slučajno sam sebe ranio u mošnice

Rešetka 22.10.2023
Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške, dok se iz oružja sličnog kalibra samopovredio šezdesetčetvorogodišnji policajac u penziji, potvrđeno nam je u leskovačkoj policiji. Ranjenik iz Pečenjevca je… »
Krvavi dan kod Leskovca! Opšti haos tokom lova - muškarac upucan u oko, drugi ranio sam sebe iz puške

Krvavi dan kod Leskovca! Opšti haos tokom lova - muškarac upucan u oko, drugi ranio sam sebe iz puške

Kurir 22.10.2023
Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške, dok se iz oružja istog kalibra samopovredio šezdesetčetvorogodišnji policajac u penziji, potvrđeno nam je u leskovačkoj policiji. Ranjenik iz Pečenjevca je… »
Policajac ranjen u mošnicu, drugi čovek u oko: Meci iz lovačke puške odjekivali u Pečenjevcu - ranjenici u bolnici!

Policajac ranjen u mošnicu, drugi čovek u oko: Meci iz lovačke puške odjekivali u Pečenjevcu - ranjenici u bolnici!

Mondo 22.10.2023
U incidentu sa lovačkom puškom ranjen je policajac i jedan čovek u Pečenjevcu. U incidentu sa lovačkom puškom ranjen je policajac i jedan čovek u Pečenjevcu. Čovek iz Pečenjevca kod Leskovca ranjen je danas u ovom selu hicem iz lovačke puške… »

Vesti dana »