Povezane vesti

"Na neki način sam bila trendseter" Dragana o inovacijama u narodnoj muzici: Zato su me zvali srpskom madonom!

"Na neki način sam bila trendseter" Dragana o inovacijama u narodnoj muzici: Zato su me zvali srpskom madonom!

Kurir 22.10.2023
U subotu 21.10. počeo je novi zabavni format Kurir televizije "Rame uz Rame sa Draganom" koji će se emitovati svake subote i nedelje od 20 časova. Najveća regionalna muzička zvezda Dragana Mirković sa svojim timom izabrala je 14 takmičara koje će… »
Pred smrt mu rekla da se ogrešila o draganu Ksenija Pajčin mu pisala dan pre ubistva: "Pretpostavljam na šta je mislila"

Pred smrt mu rekla da se ogrešila o draganu Ksenija Pajčin mu pisala dan pre ubistva: "Pretpostavljam na šta je mislila"

Mondo 22.10.2023
Bliski je saradnik Dragane Mirković, Stevica Nikolić evocirao je uspomene na početak druženja i saradnje s muzičkom zvezdom, ali se prisetio i pokojne Ksenije Pajčin. Bliski je saradnik Dragane Mirković, Stevica Nikolić evocirao je uspomene na… »
"Ksenija Pajčin mi je rekla da se ogrešila o draganu" Bliski saradnik folk zvezde otkriva šta je pokojna pevačica radila…

"Ksenija Pajčin mi je rekla da se ogrešila o draganu" Bliski saradnik folk zvezde otkriva šta je pokojna pevačica radila…

Kurir 22.10.2023
Stevica Nikolić bliski je saradnik Dragane Mirković već skoro deceniju i po. Na njenoj televiziji DM sat uređuje i vodi emisiju "Maksimalno opušteno", a na Kurir televiziji domaćin je emisije "Zagrevanje", koja se emituje vikendom od 19.15 kao… »

Vesti dana »