Povezane vesti

„Ženin ljubavnik me je udario u mom stanu“: Žika Šarenica zatekao je bivšu suprugu sa drugim čovekom, pa doživeo…

„Ženin ljubavnik me je udario u mom stanu“: Žika Šarenica zatekao je bivšu suprugu sa drugim čovekom, pa doživeo…

Nova 23.10.2023
Popularni voditelj doživeo je neprijatnu situaciju u prvom braku koju nikada nije zaboravio. Živorad Žika Nikolić već godinama uživa u skladnom braku, a sreću je pronašao pored druge supruge. Naime, voditelj je pre venčanja sa sadašnjom suprugom… »
"Ženin švaler me je tukao u mom stanu": Žika Šarenica doživeo pravu dramu zbog bivše: "Kad sam ih uhvatio na delu dobio…

"Ženin švaler me je tukao u mom stanu": Žika Šarenica doživeo pravu dramu zbog bivše: "Kad sam ih uhvatio na delu dobio…

Blic 23.10.2023
Voditelj Žika Nikolić, poznat po emisiji "Žikina šarenica", javno je ispričao šta mu se dogodilo jednom prilikom i osvrnuo se na bivšu suprugu i šokirao pričom da ju je uhvatio sa ljubavnikom. - Desilo mi se da me žena sa ljubavnikom sačeka na… »
Žiku šarenicu prva žena sačekala sa švalerom u stanu! Doživeo pravu dramu: Pozvonio sam i dobio sam po nosu!

Žiku šarenicu prva žena sačekala sa švalerom u stanu! Doživeo pravu dramu: Pozvonio sam i dobio sam po nosu!

Kurir 23.10.2023
Voditelj Žika Nikolić, poznat po emisiji " Žikina šarenica", javno je ispričao šta mu se dogodilo jednom prilikom i osvrnuo se na bivšu suprugu i šokirao pričom da ju je uhvatio sa ljubavnikom. - Desilo mi se da me žena sa ljubavnikom sačeka na… »

Vesti dana »