Povezane vesti

Grafit u Vrbasu kojim se Aidi Ćorović preti smrću: "Ovo je poziv na linč, kao da živim u nekoj vrsti logora"

Grafit u Vrbasu kojim se Aidi Ćorović preti smrću: "Ovo je poziv na linč, kao da živim u nekoj vrsti logora"

Insajder 23.10.2023
Do sada su mi pretili daleko od očiju javnosti, pisali mi i pretili po društvenim mrežama i na mesendžeru, sada je to postao i javni poziv na linč, kaže za portal Danas aktivistkinja za ljudska prava Aida Ćorović, povodom grafita koji je osvanuo u… »
Vrbas: Javni poziv na ubistvo Aide Ćorović

Vrbas: Javni poziv na ubistvo Aide Ćorović

Vreme 23.10.2023
Pretnje smrću Aktivistkinja Aida Ćorović kaže za portal "Vremena" da od incidenta sa Mladićevim muralom dobija brutalne pretnje. Do sada su uglavnom bile sakrivene od očiju javnosti, a ovo je prvi put, kako kaže, da se javno poziva na njeno… »
Aida Ćorović objavila da je u Vrbasu osvanuo grafit kojim joj se preti smrću

Aida Ćorović objavila da je u Vrbasu osvanuo grafit kojim joj se preti smrću

Slobodna Evropa 23.10.2023
Mirovna aktivistkinja Aida Ćorović objavila je 23. oktobra da je u Vrbasu na severu Srbije ispisan grafit kojim joj se preti smrću. "Razglednica iz Vrbasa. Hvala drugaru koji je poslao", napisala je Ćorović na Fejsbuku (Facebook). Radio Slobodna… »
Osvanuo jeziv grafit u Vrbasu: Poziv na ubistvo Aide Ćorović

Osvanuo jeziv grafit u Vrbasu: Poziv na ubistvo Aide Ćorović

Nova 23.10.2023
Aktivistkinja Aida Ćorović objavila je svom Fejsbuk profilu sliku grafita u Vrbasu, kojim se poziva na njeno ubistvo. Naime, na jednom zidu u tom gradu piše: „Ubiti Aidu Ćorović po viđenju“, a odmah pored vidi se grafit „Ratko Mladić“… »
Aida Ćorović: Ovo je poziv na linč, kao da živim u nekoj vrsti logora

Aida Ćorović: Ovo je poziv na linč, kao da živim u nekoj vrsti logora

Danas 23.10.2023
Do sada su mi pretili daleko od očiju javnosti, pisali mi i pretili po društvenim mrežama i na mesendžeru, sada je to postao i javni poziv na linč, kaže za Danas aktivistkinja za ljudska prava Aida Ćorović, povodom grafita koji je osvanuo u… »
U Vrbasu osvanuo grafit koji poziva na ubistvo Aide Ćorović

U Vrbasu osvanuo grafit koji poziva na ubistvo Aide Ćorović

Danas 23.10.2023
Aktivistkinja Aida Ćorović objavila je svom Fejsbuk profilu sliku grafita u Vrbasu, kojim se poziva na njeno ubistvo. Naime, na jednom zidu u tom gradu piše: „Ubiti Aidu Ćorović po viđenju“, a odmah pored vidi se grafit „Ratko Mladić“… »
FOTO U Vrbasu grafit koji poziva na ubistvo aktivistkinje Aide Ćorović, ona kaže: Naša svakodnevica

FOTO U Vrbasu grafit koji poziva na ubistvo aktivistkinje Aide Ćorović, ona kaže: Naša svakodnevica

Radio 021 23.10.2023
Do sada su mi pretili daleko od očiju javnosti, pisali mi i pretili po društvenim mrežama i na mesendžeru, sada je to postao i javni poziv na linč, kaže za Danas aktivistkinja Aida Ćorović. Ćorović je to rekla povodom grafita koji je osvanuo u… »

Vesti dana »