Povezane vesti

(Foto) teška saobraćajka u Rumenki kod novog sada Jedno vozilo završilo prevrnuto tik uz kuću

(Foto) teška saobraćajka u Rumenki kod novog sada Jedno vozilo završilo prevrnuto tik uz kuću

Dnevnik 23.10.2023
Jedna osoba je povređena u sudaru dva vozila danas u Rumenki. Do udesa je doslo na uglu Ulica oslobođenja i Mihajla Pupina. Kako je za Dnevnik potvrdio portparol Hitne pomoći dr Zoran Krulj, njihova ekipa je intervenisala i povređenog muškarca… »
FOTO: Muškarac povređen u sudaru i prevrtanju vozila u Rumenki

FOTO: Muškarac povređen u sudaru i prevrtanju vozila u Rumenki

Radio 021 23.10.2023
Jedna osoba povređena je u sudaru i prevrtanju vozila u Rumenki. Sudar dva vozila se dogodio u 12.26 časova na uglu ulice Oslobođenja i Mihajla Pupina, a tom prilikom je došlo do prevrtanja jednog od automobila. Portparol Hitne pomoći doktor Zoran… »
Auto nakon sudara se zakucao u kuću, pa prevrnuo: Nesreća u Rumenci, jedna osoba povređena (foto)

Auto nakon sudara se zakucao u kuću, pa prevrnuo: Nesreća u Rumenci, jedna osoba povređena (foto)

Blic 23.10.2023
Teška saobraćajna nesreća dogodila se u Rumenci kada su se sudarila dva vozila "folksvagen up" i "fijat multipla". Kako se vidi na slikama objavljenim na društvenim mrežama, jedno vozilo udarilo u kuću i završilo na boku. Navodno, nema teže… »
Šok u Rumenci! Izašli napolje, a prizor ih sledio Ljudi se okupili i u neverici gledaju u ovu kuću: "Legao da odmori" (foto)

Šok u Rumenci! Izašli napolje, a prizor ih sledio Ljudi se okupili i u neverici gledaju u ovu kuću: "Legao da odmori" (foto)

Kurir 23.10.2023
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas u Rumenci kod Novog Sada kada je došlo do sudara dva putnička vozila od kojih se jedno prevrnulo i skrenulo sa puta. View this post on Instagram A post shared by 192.RS (@192_rs) Kako se može videti na… »
Primetila sam kvržicu dok sam dojila sina, pa ostala bez obe dojke: Ljudi bulje u mene, ali ne želim da skrivam svoje telo…

Primetila sam kvržicu dok sam dojila sina, pa ostala bez obe dojke: Ljudi bulje u mene, ali ne želim da skrivam svoje telo…

Kurir 23.10.2023
Dani Mur (33) rečeno je da "izgleda kao dečak" nakon što se podvrgnula dvostrukoj mastektomiji. Sada koristi priliku da svima pokaže da je u redu biti drugačiji - jer je neizmerno zahvalna što je živa. Nakon što je odlučila da odstrani obe dojke… »
Težak udes kod Novog Sada, ljudi gledaju u neverici: Jedno vozilo prevrnuto uz kuću, drugo udareno spreda

Težak udes kod Novog Sada, ljudi gledaju u neverici: Jedno vozilo prevrnuto uz kuću, drugo udareno spreda

Telegraf 23.10.2023
Kako se vidi na fotografiji sa lica mesta, jedno putničko vozilo nalazi se tik uz kuću pored puta okrenuto na bok, dok se na drugom vide oštećenja na prednjoj strani vozila. Težak udes dogodio se danas u Rumenci kod Novog Sada kada je došlo do… »
12 Godina od ubistva "zabranjenog", ubica i dalje nepoznat? Navijač "Alkatraza" uhapšen pa zbog ovoga oslobođen optužbi za…

12 Godina od ubistva "zabranjenog", ubica i dalje nepoznat? Navijač "Alkatraza" uhapšen pa zbog ovoga oslobođen optužbi za…

Blic 23.10.2023
Pripadnik navijačke grupe "Zabranjeni", Ivan Perović (20) ubijen je pre tačno 12 godina u pucnjavi na uglu Bulevara Zorana Đinđića i Ulice narodnih heroja na Novom Beogradu. Nakon što je pripadnik suparničke navijačke grupe "Alkatraz", Milan… »
(Foto) saobraćajka u Đurđevu u sudaru učestvovalo više vozila, materijalna šteta velika, za saobraćaj zatvorene obe…

(Foto) saobraćajka u Đurđevu u sudaru učestvovalo više vozila, materijalna šteta velika, za saobraćaj zatvorene obe…

Dnevnik 23.10.2023
Večeras se u Đurđevu, kod Žablja dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je, prema prvim informacija, učestvovalo više vozila. Materijalna šteta je velika, a po onome što je do sada poznato, u nesreći nema teže povređenih. Kako nezvanično… »

Vesti dana »