Povezane vesti

Miliću Vukašinoviću odložena operacija srca zbog loših rezultata: Muzičar otkrio detalje pogoršanog zdravstvenog stanja

Miliću Vukašinoviću odložena operacija srca zbog loših rezultata: Muzičar otkrio detalje pogoršanog zdravstvenog stanja

Nova 23.10.2023
Miliću Vukašinoviću bila je zakazana operacija srca pre nekoliko dana, ali je zbog njegovog narušenog zdravstvenog stanja ipak odložena. Muzičar se sada oglasio na svom Tviter profilu, gde je otkrio da mu još nisu ugradili stentove, kao što je… »
Odložena operacija srca Miliću Vukašinoviću: Roker se ogladio od kuće i otkrio razlog "Moram da..."

Odložena operacija srca Miliću Vukašinoviću: Roker se ogladio od kuće i otkrio razlog "Moram da..."

Kurir 23.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću zbog narušnog zdravstvenog stanja i loše krvne slike odložena je operacija na srcu koja je bila zakazana za pre četiri dana. On se sada oglasio od kuće na svom Iks nalogu, gde je istakao da mu još uvek nisu ugradili… »
Miliću Vukašinoviću odložena operacija srca: Roker se oglasio, otkrio detalje zdravstvenog stanja: "Krvna slika mi je jako…

Miliću Vukašinoviću odložena operacija srca: Roker se oglasio, otkrio detalje zdravstvenog stanja: "Krvna slika mi je jako…

Blic 23.10.2023
Rokeru Miliću Vukašinoviću pre nekoliko dana je bila zakazana operacija srca, a zbog njegovog narušenog zdravstvenog stanja je odložena. Roker se sada oglasio na svom Tviter nalogu, gde je istakao da mu još uvek nisu ugradili stentove. - Nisu mi… »

Vesti dana »