Povezane vesti

Nikom nije jasno šta se desilo: Oguljena limarija, felne otpale - automobili devastirani na beogradskom parkingu (foto)

Nikom nije jasno šta se desilo: Oguljena limarija, felne otpale - automobili devastirani na beogradskom parkingu (foto)

Večernje novosti 23.10.2023
TRI parkirana automobila oštećena su noćas u Vladetinoj ulici u Beogradu. D. Novković Kako može da se vidi na IG stranici Moj Beograd, limarija je potpuno izguljena, ulubljena i ispucala, otpale su felne i automobili su pomereni sa parking mesta. A… »
Opšti haos na parkingu u Vladetinoj ulici: Oštećeno više automobila, sumnja se da se neko tokom noći zakucao u njih (foto)

Opšti haos na parkingu u Vladetinoj ulici: Oštećeno više automobila, sumnja se da se neko tokom noći zakucao u njih (foto)

Kurir 23.10.2023
Tri parkirana automobila tokom noći su oštećena u Vladetinoj ulici u Beogradu. Naime, na Instagram stranici "moj_beo_grad_" objavljene su fotografije iz ove ulice, na kojima se vidi limarija koja je potpuno izguljena, ulubljena i ispucala, a otpale su… »
Karambol na parkingu u Vladetinoj ulici: Neko je svom silinom "oljuštio" tri automobila

Karambol na parkingu u Vladetinoj ulici: Neko je svom silinom "oljuštio" tri automobila

Telegraf 23.10.2023
Kako može da se vidi na IG stranici Moj Beograd, limarija je potpuno izguljena. Tri parkirana automobila oštećena su noćas u Vladetinoj ulici u Beogradu. Kako može da se vidi na IG stranici Moj Beograd, limarija je potpuno izguljena, ulubljena i… »

Vesti dana »