Povezane vesti

Oglasio se otac nakon pada lifta na Voždovcu Opisao jeziv trenutak kad je sve pošlo po zlu: "Sin je bio u platformi, a ja…

Oglasio se otac nakon pada lifta na Voždovcu Opisao jeziv trenutak kad je sve pošlo po zlu: "Sin je bio u platformi, a ja…

Kurir 23.10.2023
Otac i sin, Milan i Vladislav B., mogli su da nastradaju kada se na gradilištu jedne voždovačke zgrade otkačio lift. Naime, oni su radili na demontiranju lifta, kada se on otkačio sa sajle i survao se u okno. Srećom, nije došlo do kobnog ishoda… »
Drama na Voždovcu: Otkačio se lift, u njemu bili otac i sin! Obojica zadobili povrede, mladić završio u Kliničkom centru…

Drama na Voždovcu: Otkačio se lift, u njemu bili otac i sin! Obojica zadobili povrede, mladić završio u Kliničkom centru…

Kurir 23.10.2023
Nezgoda na gradilištu dogodila se na Voždovcu u petak, 20. oktobra, kada se tokom demontiranja otkačio lift. Tada su povređeni otac i sin, Milan i Vladislav Bondžić, koji su radili na demontaži lifta. Otac je zadobio lakše povrede i nalazi se na… »
Pao lift na Voždovcu: Povređeni otac i sin, hitno prebačeni u Klinički centar!

Pao lift na Voždovcu: Povređeni otac i sin, hitno prebačeni u Klinički centar!

Blic 23.10.2023
Otac i sin, Milan i Vladislav Bondžić, mogli su da nastradaju kada se u petak, u jednoj zgradi na Voždovcu, otkačio lift koji su demontirali. - Radili smo demontažu lifta i on se u jednom trenutku otkačio i pao. Vladislav je bio u platformi, a ja… »
U ovoj zgradi u Beogradu se otkačio lift: Povređeni otac i sin, istraga u toku

U ovoj zgradi u Beogradu se otkačio lift: Povređeni otac i sin, istraga u toku

Telegraf 23.10.2023
Prema informacijama do kojih je došao Telegraf.rs, Vladislavove povrede su teške - on ima epiduralni hematom i pred njim je maksilofacijlani zahvat. Otac i sin, Milan i Vladislav Bondžić, mogli su da nastradaju kada se na gradilištu jedne… »
Otkrivamo stanje povređenog radnika na gradilištu u Beogradu: Otkačio se lift, umalo da strada naočigled oca

Otkrivamo stanje povređenog radnika na gradilištu u Beogradu: Otkačio se lift, umalo da strada naočigled oca

Telegraf 23.10.2023
"Radili smo demontažu lifta i on se u jednom trenutku otkačio i pao", kaže Milan. Vladislav Bondžić (42) koji je teško povređen, na gradilištu na Voždovcu, nalazi se u Urgentnom centru i u stabilnom je stanju, saznaje "Telegraf.rs". Prema našim… »
Drama na gradilištu na Voždovcu: Otkačio se lift, povređeni otac i sin

Drama na gradilištu na Voždovcu: Otkačio se lift, povređeni otac i sin

Telegraf 23.10.2023
Srećom, radnici koji su radili na demontaži lifta izbegli su koban ishod. Nezgoda na gradilištu dogodila se na Voždovcu u petak, 20. oktobra, kada se tokom demontiranja otkačio lift. Tada su povređeni otac i sin, Milan i Vladislav Bondžić, koji su… »
"Lift se odjednom otkačio i pao, sin mi je teže povređen": Milan o nezgodi na gradilištu na Voždovcu

"Lift se odjednom otkačio i pao, sin mi je teže povređen": Milan o nezgodi na gradilištu na Voždovcu

Telegraf 23.10.2023
Lift se otkačio dok su ga otac i sin, koji rade zajedno, demontirali. Otac i sin, Milan i Vladislav Bondžić, mogli su da nastradaju kada se u petak, u jednoj zgradi na Voždovcu, otkačio lift koji su demontirali. Na sreću, prošli su sa povredama i… »

Vesti dana »

Sferopulos: Moramo da igramo mnogo bolju odbranu

Sferopulos: Moramo da igramo mnogo bolju odbranu

Politika pre 1 satjoš 31 povezana
Zemljotres jačine pet stepeni pogodio Čile

Zemljotres jačine pet stepeni pogodio Čile

Euronews pre 44 minutajoš 31 povezana
Moskva neće na drugi ukrajinski mirovni samit

Moskva neće na drugi ukrajinski mirovni samit

Slobodna Evropa pre 3 satajoš 25 povezanih