Povezane vesti
Protest u Sarajevu: NATO i EUFOR nisu im isplatili honorare
Politika 23.10.2023
SARAJEVO - Bivši zaposleni u mirovnim snagama u BiH, NATO i EUFOR, protestovali su danas ispred vojne baze Butmir u Sarajevu, zbog neisplaćenih honorara, doprinosa i regresa, koje im se ne isplaćuju iako za veliki deo njih postoje i pravosudne presude… »
Bivši zaposleni u NATO i EUFOR protestovali ispred vojne baze zbog neisplaćenih zarada
Sputnik 23.10.2023
Bivši zaposleni u mirovnim snagama u BiH, NATO i EUFOR, protestovali su ispred vojne baze Budimir u Sarajevu, zbog neisplaćenih honorara, doprinosa i regresa, koje im se ne isplaćuju iako za veliki deo njih postoje i pravosudne presude. Kako prenosi… »
Osobe iz BIH, nekada angažovane na poslovima za EUFOR i NATO, traže isplatu neisplaćenih honorara
Danas 23.10.2023
Oko 1.600 osoba iz BiH, koje su nekada bile angažovane u mirovnim snagama u BiH, održali su protestni skup ispred vojne baze EUFOR-a u Butmiru kod Sarajeva, zahtevajući da im se isplate neisplaćeni honorari i doprinosi iz prava radnika. Na skupu su bili… »
Vesti dana »

Grmljavine i olujni vetar širom Srbije – na snazi narandžasti meteo-alarm
RTS pre 1 satjoš 8 povezanih

Tramp: Prvi susret dva predsednika bez mene; Zelenski: Do kraja rata preko pritiska na Putina
RTS pre 1 satjoš 4 povezane

Poraz hamasa i oslobađanje svih talaca idu zajedno: Netanjahu: Naložio sam da odmah počnu pregovori o okončanju rata
Blic pre 3 satajoš 3 povezane