Povezane vesti

Uživo na Blic TV: Aleksandra Mladenović se uključila u emisiju i prvi put progovorila o incidentu sa bivšim dečkom: "Ima…

Uživo na Blic TV: Aleksandra Mladenović se uključila u emisiju i prvi put progovorila o incidentu sa bivšim dečkom: "Ima…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović uključila se u emisiju "Blic dan" koja se upravo emituje na Blic televiziji i tom prilikom progovorila o incidentu sa bivšim dečkom. - On je trenutno u jako lošem psihičkom stanju, na lekovima je, on je nakon svih… »
Isak Šabanović o tvrdnjama da je Aleksandri Mladenović lupio šamar: Pevačicin dečko sinoć pravio haos, pa izjavom…

Isak Šabanović o tvrdnjama da je Aleksandri Mladenović lupio šamar: Pevačicin dečko sinoć pravio haos, pa izjavom…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala zbog bivšeg dečka. Kako je rekla, on joj je uzeo dosta novca, ali i pretio da će izvršiti samoubistvo. U izjavi za medije, prenosi Informer, bivši dečko Aleksandre Mladenović je navodno… »
Uhapšen bivši dečko Aleksandre Mladenović: Nakon što ga je pevačica prijavila hitno priveden u policiju

Uhapšen bivši dečko Aleksandre Mladenović: Nakon što ga je pevačica prijavila hitno priveden u policiju

Blic 24.10.2023
Bivši dečko Aleksandre Mladenović uhapšen je nakon što ga je pevačica prijavila za pretnje i uznemiravanje, prenose domaći mediji. Naime, kako se navodi, priveden je po prijavi Aleksandre Mladenović, koja je sinoć pozvala policiju i kazala da je… »
Uhapšen dečko Aleksandre Mladenović?! Dobio zabranu prilaska pa joj opet lupao na vrata! Policija dva puta reagovala

Uhapšen dečko Aleksandre Mladenović?! Dobio zabranu prilaska pa joj opet lupao na vrata! Policija dva puta reagovala

Kurir 24.10.2023
Dečko Aleksandre Mladenović navodno je uhapšen pošto ga je pevačica prijavila za pretnje i uznemiravanje! Stefan Č. priveden je po prijavi Aleksandre Mladenović, koja je oko 22.30 časova pozvala policiju i kazala da je on proganja i preti ubistvom… »
Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović kog je prijavila policiji: Ona me je psihički maltretirala! Umešao i Isaka…

Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović kog je prijavila policiji: Ona me je psihički maltretirala! Umešao i Isaka…

Kurir 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović prijavila je bivšeg dečka policiji, nakon što je tvrdila da je proganja. Ona je iznela zastrašujuće detalje iz veze sa njim. Naime, kako Aleksandra tvrdi, on je njoj pretio da će izvršiti samoubistvo. - Nisam je… »
"Samo mene zaobiđite" Isak Šabanović o tvrdnjama da je Aleksandri Mladenović lupio šamar! Pevačicin bivši sve zakuvao

"Samo mene zaobiđite" Isak Šabanović o tvrdnjama da je Aleksandri Mladenović lupio šamar! Pevačicin bivši sve zakuvao

Kurir 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala kada je njen momak s kojim je raskinula, izvesni Stefan, objavio najpre njihove zajedničke fotografije, a potom i prepisku u kojoj ga ona optužuje da je tukao prethodnu devojku. U izjavi za… »
Aleksandra Mladenović prijavila bivšeg dečka: Pevačica u pratnji policije otišla u stanicu da da izjavu

Aleksandra Mladenović prijavila bivšeg dečka: Pevačica u pratnji policije otišla u stanicu da da izjavu

Blic 23.10.2023
Aleksandra Mladenović pozvala je policiju nakon što joj je bivši dečko došao na vrata. Pevačica je pozvala policiju koja je odmah reagovala, a nakon nekoliko minuta ona je izašla iz stana i uputila se u policijsku stanicu. Podsetimo, Aleksandra… »
"Ukrao mi je mnogo novca i pretio da će popiti lekove": Aleksandra Mladenović završila u policiji zbog bivšeg, a detalji su…

"Ukrao mi je mnogo novca i pretio da će popiti lekove": Aleksandra Mladenović završila u policiji zbog bivšeg, a detalji su…

Blic 23.10.2023
Aleksandra Mladenović se oglasila za medije i otkrila da je imala mnogo problema sa mladićem sa kojim je bila u vezi. Kako je rekla, on joj je uzeo dosta novca, ali i pretio da će izvršiti samoubistvo. Na društvenim mrežama je izvesni mladić… »

Vesti dana »