Povezane vesti

Kristini je bilo samo 14 kad je pala sa terase Detalji zle sudbine: Posle 9 godina na mukama nije dočekala da prohoda

Kristini je bilo samo 14 kad je pala sa terase Detalji zle sudbine: Posle 9 godina na mukama nije dočekala da prohoda

Kurir 24.10.2023
Neutešni otac danas objavio kada će i gde biti sahranjena njegova mezimica. Pokojna Kristina Obradović, nad čijom sudbinom se danas zamislila cela Srbija, imala je samo 14 godina kad je završila u invalidskim kolicima. Kako je svojevremeno… »
“Nema više moje ćerke, moje jedinice, tatine mezimice“: Umrla je prelepa Kristina (23), devet godina se borila da stane…

“Nema više moje ćerke, moje jedinice, tatine mezimice“: Umrla je prelepa Kristina (23), devet godina se borila da stane…

Nova 24.10.2023
Kristina Obradović iz Loznice, posle duge borbe da se oporavi od povreda koje su je prikovale za invalidska kolica, nažalost je preminula. Tužne vesti saopštio je njen otac Željko Obradović. Porodici je u pomoć pritekla Fondacija "Humanost bez… »
Kristinu (23) je deda gurnuo sa terase! 9 godina su trajale njene muke: Preminula je, a otac nema novac za sahranu

Kristinu (23) je deda gurnuo sa terase! 9 godina su trajale njene muke: Preminula je, a otac nema novac za sahranu

Mondo 24.10.2023
Preminula je devojka koju je, kako su pisali mediji, deda gurnuo sa terase dok je bila devojčica. Otac nema novac da je sahrani. Preminula je devojka koju je, kako su pisali mediji, deda gurnuo sa terase dok je bila devojčica. Otac nema novac da je… »
"Nema više moje jedinice, tatine mezimice" Kristinin tata očajan, nema para ni da je sahrani! 9 godina trajale njene muke

"Nema više moje jedinice, tatine mezimice" Kristinin tata očajan, nema para ni da je sahrani! 9 godina trajale njene muke

Kurir 24.10.2023
Posle borbe od pet meseci u bolnici, preminula je u 23. godini. Devet godina su trajale njene muke, umrla a nije prohodala. Kristina Obradović (23), devojka koja se godinama borila da prohoda, preminula je sinoć, saopštio je njen otac koji se iz petnih… »
Devet godina su trajale Kristinine (23) muke, a otac Željko sad nema novca da je sahrani! Ali ipak nije sam u svom bolu…

Devet godina su trajale Kristinine (23) muke, a otac Željko sad nema novca da je sahrani! Ali ipak nije sam u svom bolu…

Blic 24.10.2023
Kristina Obradović (23), devojka koja se godinama borila da prohoda, preminula je sinoć, saopštio je njen otac koji se iz petnih žila trudio da nađe rešenje za njeno stanje. - Nema više moje ćerke, moje jedinice, tatine mezimice. Nažalost, posle… »
Nema više moje jedinice Potresne reči oca koji se godinama borio da skupi novac za lečenje nepokretne ćerke

Nema više moje jedinice Potresne reči oca koji se godinama borio da skupi novac za lečenje nepokretne ćerke

Dnevnik 24.10.2023
"Nema više moje ćerke, moje jedinice, tatine mezimice. Nažalost, posle borbe od pet meseci u bolnici, moja ćerka je preminula u 23. godini", napisao je Kristinin otac Željko. "Devet godina su trajale njene muke", ovim rečima je otac Kristine… »
"Nema više tatine mezimice": Preminula Kristina Obradović (23) koja se godinama borila da prohoda

"Nema više tatine mezimice": Preminula Kristina Obradović (23) koja se godinama borila da prohoda

Blic 23.10.2023
Kristina Obradović (23), devojka koja se godinama borila da prohoda, preminula je danas, saopštio je njen otac. - Nema više moje ćerke, moje jedinice, tatine mezimice. Nažalost, posle borbe od pet meseci u bolnici, moja ćerka je preminula u 23… »

Vesti dana »