Povezane vesti

Stano: Vučić i Kurti pozvani na sastanak u Brisel krajem ove nedelje

Stano: Vučić i Kurti pozvani na sastanak u Brisel krajem ove nedelje

Glas Amerike 24.10.2023
VAŠINGTON — Lideri Srbije i Kosova, Aleksandar Vučić i Aljbin Kurti, pozvani su na sastanak na marginama zasedanja Evropskog saveta krajem ove nedelje, saopšteno je iz EU u odgovoru na pitanje Glasu Amerike. Predsednik Srbije je ranije u utorak… »
Vučić u Leskovcu uručio mamograf bolnici koja se rekonstruiše: Doneli smo ga pre roka

Vučić u Leskovcu uručio mamograf bolnici koja se rekonstruiše: Doneli smo ga pre roka

Telegraf 24.10.2023
On će potom otvoriti fabriku kompanije "Aunde" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u Leskovcu, gde je najpre obišao Opštu bolnicu Leskovac, kojoj je uručio mamograf, a potom će otvoriti fabriku kompanije "Aunde". Presednik je obišao… »
Predsednik Vučić podelio snimak iz Leskovca: "Iznad svega je briga za ljude"

Predsednik Vučić podelio snimak iz Leskovca: "Iznad svega je briga za ljude"

Telegraf 24.10.2023
On je istakao i da Leskovac dobija velelepnu bolnicu i najmoderniju zdravstvenu opremu. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži "Instagram", gde je podelio video-snimak nakon današnje posete Leskovcu, tokom koje je Opštoj… »
Vučić u Leskovcu: U narednim danima Kurti i ja idemo u Brisel (video)

Vučić u Leskovcu: U narednim danima Kurti i ja idemo u Brisel (video)

Politika 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u poseti Leskovcu, gde će bolnici biti uručen mamograf, a potom otvorena fabrika kompanije "Aunde". Vučić je u 11 sati posetio Opštu bolnicu Leskovac i uručio mamograf. - Kako smo doneli mamograf, to… »
Vučić u Leskovcu: Opšta bolnica gotova do januara 2025.

Vučić u Leskovcu: Opšta bolnica gotova do januara 2025.

RTS 24.10.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je tokom obilaska radova na rekonstrukciji Opšte bolnice u Leskovcu da će sve biti završeno do januara 2025. godine. Leskovac dobija velelepnu bolnicu i najmoderniju zdravstvenu opremu, rekao je Vučić koji je… »
"Iznad svega je briga za ljude": Predsednik Vučić podelio snimak iz Leskovca, nastavlja se jačanje srpskog zdravstva (video)

"Iznad svega je briga za ljude": Predsednik Vučić podelio snimak iz Leskovca, nastavlja se jačanje srpskog zdravstva (video)

Kurir 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na zvaničnom Instagram nalogu, gde je podelio snimak današnje posete Leskovcu. On je tokom posete Opštoj bolnici uručio novi mamograf, ističući da Srbija snažno ojačava zdravstvo, i da je iznad svega… »
Leskovac dobija velelepnu bolnicu i najmoderniju zdravstvenu opremu

Leskovac dobija velelepnu bolnicu i najmoderniju zdravstvenu opremu

Telegraf 24.10.2023
Leskovačka bolnica dobila je mamograf najnovije generacije, koji je za 65 odsto senzitivniji kod uočavanja promena i emituje manje zračenje prilikom pregleda. Ministarka zdravlja Srbije prof. dr Danica Grujičić, zajedno sa predsednikom Srbije… »
Premijerka Brnabić na savetu bezbednosti UN: Šestomesečni izveštaj o situaciji na Kosovu i Metohiji

Premijerka Brnabić na savetu bezbednosti UN: Šestomesečni izveštaj o situaciji na Kosovu i Metohiji

Kurir 24.10.2023
Sinoć su pred Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija svoje viđenje krize odnosa između Beograda i Prištine iznele premijerka Srbije Ana Brnabić i takozvana predsednica Vjosa Osmani. Povod za odlazak u Njujork je bio šestomesečni izveštaj o… »
Premijerka Brnabić na savetu bezbednosti UN: Šestomesečni izveštaj o situaciji na Kosovu i Metohiji

Premijerka Brnabić na savetu bezbednosti UN: Šestomesečni izveštaj o situaciji na Kosovu i Metohiji

Mondo 24.10.2023
Sinoć su pred Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija svoje viđenje krize odnosa između Beograda i Prištine iznele premijerka Srbije Ana Brnabić i takozvana predsednica Vjosa Osmani. Sinoć su pred Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija svoje viđenje… »
Vučić i Kurti pozvani u Brisel, na stolu predlog 'velike petorke' za ZSO

Vučić i Kurti pozvani u Brisel, na stolu predlog 'velike petorke' za ZSO

Novi magazin 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Kosova Albin Kurti pozvani su da se sastanu u Briselu 26. i 27. oktobra na marginama samita lidera EU, izjavio je danas portparol EU Peter Stano. On nije mogao da potvrdi da li će doći do zajedničkog… »
Fajon o sastanku Vučića i Kurtija u Briselu: Očekujem da se dve strane vrate dijalogu

Fajon o sastanku Vučića i Kurtija u Briselu: Očekujem da se dve strane vrate dijalogu

Danas 24.10.2023
Ministarska spoljnih poslova Slovenije Tanja Fajon izjavila je danas komentarišući najavljen sastanak predstavnika Srbije i Kosova u Briselu da očekuje da ne dolazi do daljih eskalacija tenzija i da se dve strane vrate dijalogu. Predsednik Srbije… »
Fajon o sastanku Vučića i Kurtija u Briselu: Očekujem da se dve strane vrate dijalogu

Fajon o sastanku Vučića i Kurtija u Briselu: Očekujem da se dve strane vrate dijalogu

N1 Info 24.10.2023
Ministarka spoljnih poslova Slovenije Tanja Fajon izjavila je, komentarišući najavljen sastanak predstavnika Srbije i Kosova u Briselu, da očekuje da ne dolazi do daljih eskalacija tenzija i da se dve strane vrate dijalogu. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Pregovore vratiti na početak

Pregovore vratiti na početak

Vesti online 24.10.2023
Nebojša Oberknežev, iz Centra za društvenu stabilnost, izjavio je danas da se pregovori Beograda i Prištine moraju vratiti na početak, specijalne jedinice ROSU povući sa severa Kosova i Metohije, održati novi izbori i krenuti u formiranje Zajednica… »
Vučić: Za dva do tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel na razgovore

Vučić: Za dva do tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel na razgovore

RTS 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje da će za dva do tri dana ponovo ići u Brisel na razgovore sa premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurtijem, ali da o tome za sada ne može više da govori jer je takav… »
Aleksandar Vučić: Leskovac dobio mamograf, pre kraja godine stiže u još četiri grada

Aleksandar Vučić: Leskovac dobio mamograf, pre kraja godine stiže u još četiri grada

Blic 24.10.2023
Predsednik Aleksandar Vučić uručio je danas Opštoj bolnici u Leskovcu digitalni mamograf i najavio da će pre kraja godine još četiri grada u Srbiji dobiti moderne mamografe sa magnetnim rezonancama. On je rekao da će pre kraja godine Leskovac… »
„3D mamograf otkriva 65 odsto više invanzivnih bolesti“: Aleksandar Vučić uručio medicinski aparat lekarima leskovačke…

„3D mamograf otkriva 65 odsto više invanzivnih bolesti“: Aleksandar Vučić uručio medicinski aparat lekarima leskovačke…

Danas 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio Opštu bolnicu u Leskovcu i uručio novi 3D mamograf. Vučić je u razgovoru sa novinarima, kako navodi B92, izjavio da u obnovu zdravstvenih ustanova u Leskovcu uloženo 4,6 milijardi i da od… »
Milan Krstić: Premijerka Brnabić u UN poslala jasne poruke i Zapadu i Istoku

Milan Krstić: Premijerka Brnabić u UN poslala jasne poruke i Zapadu i Istoku

Euronews 24.10.2023
Docent Fakulteta političkih nauka Milan Krstić ocenio je danas za Tanjug da je predsednica vlade Ana Brnabić, tokom govora pred Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija, poslala jasne poruke i zapadnom i istočnom javnom mnjenju o stanju na Kosovu i… »
"Zbog čega Priština više od 10 godina ne formira ZSO": Brnabić sinoć u Njujorku odbrusila Vjosi Osmani: "Ovo je dom…

"Zbog čega Priština više od 10 godina ne formira ZSO": Brnabić sinoć u Njujorku odbrusila Vjosi Osmani: "Ovo je dom…

Blic 24.10.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić upitala je na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija zbog čega Priština više od 10 godina ne implementira Briselski sporazum i ne formira Zajednicu srpskih opština, dodavši da je Beograd implementirao sve iz tog… »
Otvorena nova fabrika "Aunde" u Leskovcu Predsednik Vučić: Moramo da radimo, da se borimo za svaku investiciju!

Otvorena nova fabrika "Aunde" u Leskovcu Predsednik Vučić: Moramo da radimo, da se borimo za svaku investiciju!

Kurir 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti Leskovcu. Nakon što je obišao bolnicu gde je uručio najsavremeniji mamograf, prisustvuje i otvaranju fabrike "Aunde". Prethodno je razgovarao se predstavnicima kompanije, a potom obišao pogon… »
Predsednik: Za dva do tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel na razgovore

Predsednik: Za dva do tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel na razgovore

RTV 24.10.2023
LESKOVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će za dva do tri dana ponovo ići u Brisel na razgovore sa premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurtijem, ali da o tome za sada ne može više da govori… »
Vučić očekuje da se za "dva ili tri dana" sastane sa Kurtijem u Briselu

Vučić očekuje da se za "dva ili tri dana" sastane sa Kurtijem u Briselu

Insajder 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da očekuje da će se u narednih nekoliko dana sastati sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem u Briselu. "Očekujem da Kurti i ja u naredna dva ili tri dana ponovo idemo u Brisel. Naše je da sačuvamo… »
Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel

Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel

Beta 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas izjavio da očekuje da će se u narednih nekoliko dana sastati sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem u Briselu. "Očekujem da Kurti i ja u naredna dva ili tri dana ponovo idemo u Brisel. Naše je da… »
Vučić: Nova ulaganja u Leskovcu, Opštoj bolnici digitalni mamograf, a radovi na rekonstrukciji gotovi do januara 2025.

Vučić: Nova ulaganja u Leskovcu, Opštoj bolnici digitalni mamograf, a radovi na rekonstrukciji gotovi do januara 2025.

RTV 24.10.2023
LESKOVAC - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas tokom obilaska radova na rekonstrukciji Opšte bolnice u Leskovcu, nakon razgovora sa izvođačima radova, da će sve biti završeno do januara 2025. godine. Vučića su ispred bolnice dočekali… »
"Samo čekam koji će im izgovor biti posle ovih izbora": Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo…

"Samo čekam koji će im izgovor biti posle ovih izbora": Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo…

Blic 24.10.2023
- Očekujem da u naredna dva-tri dana ponovo idemo u Brisel Kurti i ja. Naše je da sačuvamo Srbiju od urušavanja nacionalnih interesa, najavio je predsednik Aleksandar Vučić boraveći u Leskovcu, gde je obišao bolnicu i uručio mamograf. - Mi nikada… »
Vučić: Za dva do tri dana idemo Kurti i ja ponovo u Brisel, naše je da sačuvamo Srbiju od svih mogućih mera

Vučić: Za dva do tri dana idemo Kurti i ja ponovo u Brisel, naše je da sačuvamo Srbiju od svih mogućih mera

Euronews 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će za dva do tri dana ponovo ići u Brisel na razgovore sa premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurtijem, ali da o tome za sada ne može više da govori jer je takav… »
Vučić: Leskovačka bolnica dobila mamograf najnovije generacije

Vučić: Leskovačka bolnica dobila mamograf najnovije generacije

Vesti online 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je leskovačka bolnica dobila mamograf najnovije generacije, koji je za 65 odsto senzitivniji kod uočavanja promena i emituje manje zračenje prilikom pregleda. – U materijalima koje sam čitao, piše… »
Predsednik Vučić u Leskovcu: Mamograf stigao u bolnicu, uskoro i magnetna rezonanca! Moramo da ulažemo u jug i istok Srbije

Predsednik Vučić u Leskovcu: Mamograf stigao u bolnicu, uskoro i magnetna rezonanca! Moramo da ulažemo u jug i istok Srbije

Kurir 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti Leskovcu povodom donacije mamografa Opštoj bolnici u tom gradu. - Kako smo doneli mamograf, to sada nije više tema. Bolnica se obnavlja, ulaže se - rekao je predsednik. Predsednik je, nakon… »
Uručen mamograf bolnici u Leskovcu

Uručen mamograf bolnici u Leskovcu

Insajder 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je mamograf najnovije generacije Opštoj bolnici u Leskovcu, koja se renovira, i zdravstvenim radnicima zahvalio na požrtvovanom radu u teškim uslovima. "U materijalima koje sam čitao, piše da otkriva za 65… »
Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel

Vučić: Očekujem da u naredna dva-tri dana Kurti i ja ponovo idemo u Brisel

Novi magazin 24.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas izjavio da očekuje da će se u narednih nekoliko dana sastati sa kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem u Briselu. "Očekujem da Kurti i ja u naredna dva ili tri dana ponovo idemo u Brisel. Naše je da… »
"Samo čekam koji će im izgovor biti" Predsednik Vučić o odlasku u Brisel: Naše je da sačuvamo nacionalne interese Srbije!

"Samo čekam koji će im izgovor biti" Predsednik Vučić o odlasku u Brisel: Naše je da sačuvamo nacionalne interese Srbije!

Kurir 24.10.2023
"Očekujem da u naredna dva tri dana ponovo idemo u Brisel, Kurti i ja. Naše je da sačuvamo Srbiju od svih mogućih i mera i urušavanja državnih interesa i verujem da ćemo uspeti" najavio je predsednik Aleksandar Vučić boraveći u Leskovcu, gde je… »
"Bila je primetna" Predsednik Vučić o govoru premijerke Brnabić na sednici SB UN: Reagovala je i napravila vrlo dobru…

"Bila je primetna" Predsednik Vučić o govoru premijerke Brnabić na sednici SB UN: Reagovala je i napravila vrlo dobru…

Kurir 24.10.2023
"Mislim da je to premijerka Brnabić dobro uradila, dobro reagovala, vrlo dobru repliku napravila. Bila je primetna, negde balansiranost, a negde snažna ostrašćenost protiv interesa Srbije" - rekao je danas predsednik Aleksandar Vučić o govoru… »
Vučić o novom odlasku u Brisel: Za dva, tri dana ponovo idemo, naše je da sačuvamo nacionalne interese Srbije

Vučić o novom odlasku u Brisel: Za dva, tri dana ponovo idemo, naše je da sačuvamo nacionalne interese Srbije

Telegraf 24.10.2023
Mi nikada nismo tražili sankcije ni protiv koga, nikada, rekao je. Očekujem da u naredna dva tri dana ponovo idemo u Brisel, Kurti i ja. Naše je da sačuvamo Srbiju od urušavanja nacionalnih interesa, najavio je predsednik Aleksandar Vučić boraveći… »
Vučić u Leskovcu; Pravi se savremena bolnica Mamograf više nije problem

Vučić u Leskovcu; Pravi se savremena bolnica Mamograf više nije problem

Dnevnik 24.10.2023
Predsednik Aleksandar Vučić započeo je danas posetu Leskovcu obilaskom radova na rekonstrukciji Opšte bolnice, kojoj će uručiti savremeni digitalni mamograf. Obilasku bolnice prisustvuju ministarka zdravlja Danica Grujičić, ministar za javna… »
Leskovac dobio mamograf, a ovi gradovi su sledeći

Leskovac dobio mamograf, a ovi gradovi su sledeći

Telegraf 24.10.2023
Predsednik Vučić predstavio je ranije ovog meseca mapu opremanja zdravstvenih ustanova i istakao da će veliki broj savremenih medicinskih aparata biti obezbeđen zdravstvenim ustanovama u gradovima i opštinama širom Srbije. Leskovac je dobio… »

Vesti dana »