Povezane vesti
Ministar ekonomije osvojio najviše glasova uprkos trocifrenoj inflaciji
Politika 24.10.2023
Dosadašnji ministar ekonomije Argentine Serhio Masa napravio je veliko iznenađenje nakon što je osvojio najveću podršku birača u prvom krugu predsedničkih izbora u Argentini, pokazuju rezultati glasanja. Juče su gotovo svi glasački listići… »
Izbori: Desničarski populista poražen, drugi krug glasanja odlučuje o predsedniku Argentine
Kurir 24.10.2023
Prvi krug predsedničkih izbora u Argentini, koji je održan u nedelju, doneo je neočekivanu pobedu ministra ekonomije Serhija Mase, koji ipak nije osvojio dovoljno glasova i moraće u drugi krug! Njemu će protivnik biti desničarski populista Havijer… »
Vesti dana »
![Studenti FDU za sutra najavili protest ispred Ministarstva prosvete](https://nstatic.net/228/38949228cutwwj.jpg)
Studenti FDU za sutra najavili protest ispred Ministarstva prosvete
Insajder pre 1 satjoš 23 povezane
![EU nije primila nikakvo zvanično obaveštenje o novim američkim carinskim merama](https://nstatic.net/504/38949504ogasob.jpg)
EU nije primila nikakvo zvanično obaveštenje o novim američkim carinskim merama
N1 Info pre 55 minutajoš 25 povezanih
![Udruženje za zaštitu potrošača "Efektiva" pozvala na bojkot trgovinskih lanaca u Srbiji od danas do 14. februara](https://nstatic.net/294/38949294qfaiaw.jpg)
Udruženje za zaštitu potrošača "Efektiva" pozvala na bojkot trgovinskih lanaca u Srbiji od danas do 14. februara
Insajder pre 1 satjoš 16 povezanih
![Preliminarni rezultati izbora na Kosovu: Vodi Samoopredeljenje sa 41,14 odsto glasova](https://nstatic.net/772/38949772wkevtx.jpg)
Preliminarni rezultati izbora na Kosovu: Vodi Samoopredeljenje sa 41,14 odsto glasova
Beta pre 32 minutajoš 32 povezane