Povezane vesti

U Srbiji počinje sa radom Amber alert sistem: Odvijaće se po određenim pravilima i fazama, ovo su svi detalji

U Srbiji počinje sa radom Amber alert sistem: Odvijaće se po određenim pravilima i fazama, ovo su svi detalji

EurActiv 24.10.2023
Kampanja uvođenja Amber alert sistema, brzog obaveštavanja javnosti u slučajevima nestanka dece, naišla je na veliko interesovanje javnosti u Srbiji Od danas u Srbiji počinje implementacija Amber alert sistema "Pronađi me", a ova dugo najavljivana… »
U Srbiji će sutra biti predstavljen i pušten u rad sistem “Pronađi me”

U Srbiji će sutra biti predstavljen i pušten u rad sistem “Pronađi me”

IndeksOnline 24.10.2023
BEOGRAD – U Srbiji će sutra biti pušten u rad sistem za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletnog lica – “Pronađi me” koji u više zemalja sveta već postoji kao Amber Alert. Prezentaciji i puštanju sistema u rad u Palati… »
Jedna poruka će svima sutra stići na telefon, i nadamo se, nikad više: Srbija dobija sistem važan za našu decu

Jedna poruka će svima sutra stići na telefon, i nadamo se, nikad više: Srbija dobija sistem važan za našu decu

Telegraf 24.10.2023
Počinje sa radom srpski Amber alert. Konačno! U Srbiji će sutra i zvanično početi sa radom naš Amber alert, sistem za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletnih osoba, pod nazivom "Pronađi me". Inače, sistem "Pronađi me" prvi je… »
Od srede počinje implementacija Amber alert sistema "Pronađi me" u Srbiji – kako će funkcionisati

Od srede počinje implementacija Amber alert sistema "Pronađi me" u Srbiji – kako će funkcionisati

RTS 24.10.2023
Amber alert sistem "Pronađi me", koji od sutra kreće sa implementacijom u Srbiji, razlikovaće se od sličnih sistema u svetu po tome što se radilo na prevazilaženju problema i manjkavosti koje su druge zemlje imale, kaže direktor Centra za nestalu i… »
Jurić: Radili smo na prevazilaženju manjkavosti drugih Amber Alert sistema

Jurić: Radili smo na prevazilaženju manjkavosti drugih Amber Alert sistema

RTV 24.10.2023
BEOGRAD - Amber Alert sistem "Pronađi me", koji od sutra kreće sa implementacijom u Srbiji, razlikovaće se od sličnih sistema u svetu po tome što se radilo na prevazilaženju problema i manjkavosti koje su druge zemlje imale, izjavio je direktor… »
„Pronađi me“ počinje s radom u sredu Jurić: Prvi sati od nestanka su najvažniji! Nadamo se da će se uključiti i…

„Pronađi me“ počinje s radom u sredu Jurić: Prvi sati od nestanka su najvažniji! Nadamo se da će se uključiti i…

Dnevnik 24.10.2023
Kada govorimo o pronalascima nestale dece, ključna je brza potraga i da se građani uključe u potragu, rekao je za Novo jutro TV PINK, Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić". O tome koliko je značajan ovaj sistem, koji će se u Srbiji zvati… »
Amber alert sutra zvanično počinje sa radom u Srbiji

Amber alert sutra zvanično počinje sa radom u Srbiji

Telegraf 24.10.2023
Ovo je jutros izjavio Igor Jurić. Srpski Amber alert sutra zvanično počinje sa radom, izjavio je Igor Jurić. - Kada govorimo o pronalascima nestale dece, ključna je brza potraga i da se građani uključe u potragu, rekao je za Novo jutro TV PINK… »

Vesti dana »