Povezane vesti

Katarina otišla kod dečka u Švedsku i šokirala se! Ostala zgranuta načinom života - "Fali mi to, oni to nemaju" (video)

Katarina otišla kod dečka u Švedsku i šokirala se! Ostala zgranuta načinom života - "Fali mi to, oni to nemaju" (video)

Mondo 24.10.2023
Katarina je otišla u Švedsku i bila je iznenađena nekim stvarima, na koje mi u ovom delu sveta nismo naviknuti. Katarina je otišla u Švedsku i bila je iznenađena nekim stvarima, na koje mi u ovom delu sveta nismo naviknuti. Katarina Bačurin je… »
Katarina otišla kod dečka U Švedsku i ne može da veruje kako ljudi tamo žive: Najveći šok dočekao ju je u toaletu…

Katarina otišla kod dečka U Švedsku i ne može da veruje kako ljudi tamo žive: Najveći šok dočekao ju je u toaletu…

Kurir 24.10.2023
Katarina Bačurin iz Hrvatske nedavno je otputovala kod svog dečka u Švedsku, a vratila se puna utisaka. Svojim pratiocima na TikToku prenela je impresije iz jedne od najsrećnijih zemalja sveta. Ona je opisala kako izgleda život u Švedskoj i sa čime… »
Doživela pravi šok U toaletu: Katarina otišla kod dečka u Švedsku, pa ostala zgranuta navikama i načinom života

Doživela pravi šok U toaletu: Katarina otišla kod dečka u Švedsku, pa ostala zgranuta navikama i načinom života

Blic 24.10.2023
Hrvatica Katarina Bačurin nedavno je spakovala kofere i otisnula se put Švedske kod svog dečka, a vratila se puna utisaka. Svojim pratiocima na Tik Toku prenela je impresije iz jedne od najsrećnijih zemalja sveta. Ona je opisala kako izgleda život u… »

Vesti dana »