Povezane vesti

Pronađena devojka iz Zrenjanina nestala usred noći: Javila se porodici, oglasio se njen otac!

Pronađena devojka iz Zrenjanina nestala usred noći: Javila se porodici, oglasio se njen otac!

Kurir 24.10.2023
Devojka (20) koja je nestala u noći između četvrtka i petka javila se svojoj porodici i rekla da je dobro i da je zdrava, potvrđeno je iz njene porodice. Njen otac oglasio se i potvrdio je da se mlada majka javila i da je dobro. - Mislim da je njen… »
Pronađena zrenjaninka koja je nestala Oglasio se i njen otac: Ne znam zašto se napravio cirkus

Pronađena zrenjaninka koja je nestala Oglasio se i njen otac: Ne znam zašto se napravio cirkus

Dnevnik 24.10.2023
Devojka (20) koja je nestala u noći između četvrtka i petka javila se svojoj porodici i rekla da je dobro i da je zdrava, potvrđeno je iz njene porodice. Njen otac oglasio se i potvrdio je da se mlada majka javila i da je dobro. - Mislim da je njen… »
Pronađena Ana Petrović (20) koja je nestala usred noći iz kuće u Kaluđerici

Pronađena Ana Petrović (20) koja je nestala usred noći iz kuće u Kaluđerici

Nova 24.10.2023
Ana P. (20) devojka koja je nestala u noći između četvrtka i petka javila se svojoj porodici i rekla da je dobro i da je zdrava. Anin otac Dejan P. oglasio se za „Blic“ i potvrdio je da se mlada majka javila i da je dobro. „Mislim da je njen… »
Peti dan potrage za Anom: Devojka nestala usred noći dok su muž i beba spavali, niko ne zna gde je

Peti dan potrage za Anom: Devojka nestala usred noći dok su muž i beba spavali, niko ne zna gde je

Blic 24.10.2023
Potraga za Anom Petrović (20) iz Zrenjanina koja je nestala u noći između četvrtka i petka iz kuće u kojoj je živela sa suprugom u Kaluđerici, ušla je u peti dan, a od nje nema ni traga ni glasa. Ana je kod kuće ostavila bebu, a još uvek nisu… »
"Blic" saznaje: Pronađena Ana koja je nestala usred noći iz kuće u Kaluđerici, oglasio se i njen otac: "Mislim da je njen…

"Blic" saznaje: Pronađena Ana koja je nestala usred noći iz kuće u Kaluđerici, oglasio se i njen otac: "Mislim da je njen…

Blic 24.10.2023
Ana P. (20) devojka koja je nestala u noći između četvrtka i petka javila se svojoj porodici i rekla da je dobro i da je zdrava, potvrđeno je iz njene porodice za "Blic". Anin otac Dejan P. oglasio se za "Blic" i potvrdio je da se mlada majka javila i… »
Pronađena Ana (20) koja je nestala usred noći u Beogradu! Oglasio se otac: "Mislim da je njen muž znao da će ona da ode"

Pronađena Ana (20) koja je nestala usred noći u Beogradu! Oglasio se otac: "Mislim da je njen muž znao da će ona da ode"

Mondo 24.10.2023
Ana P. (20), koja je bila nestala u Beogradu u noći četvrtak na petak, je pronađena. Ana P. (20), koja je bila nestala u Beogradu u noći četvrtak na petak, je pronađena. Ana P. (20), koja je bila nestala u Beogradu u noći četvrtak na petak, je… »
Pronađena mlada mama Ana koja je nestala usred noći u Beogradu: Oglasio se njen otac

Pronađena mlada mama Ana koja je nestala usred noći u Beogradu: Oglasio se njen otac

Telegraf 24.10.2023
- Mislim da je njen suprug znao da će ona da ode i ne znam zašto se napravio cirkus bez razloga - rekao nam je kratko njen otac. Zrenjaninka Ana P. (20), koja je nestala u noći između četvrtka i petka javila se svojoj porodici i rekla da je dobro i… »

Vesti dana »