Повезане вести
Плате у јавном сектору у Крагујевцу расту за 15 посто
Глас Шумадије 24.10.2023
Зараде запослених у комуналном сектору града Крагујевца биће повећане 15 одсто од јануара 2024, најављено је данас из градске управе. То повећање је предвиђено анексом колективног уговора који је данас потписан са директорима и… »
Повећање плата запосленима у предузећима Шумадија и Водовод
РТК 24.10.2023
Градоначелник Крагујевца, Никола Дашић, потписао је Анекс Колективног уговора са директорима и представницима репрезентативних синдиката Јавног комуналног предузећа „Шумадија” и Јавног комуналног предузећа „Водовод и… »
Анексом дефинисано повећање зарада запосленима у комуналном сектору града
Велики парк 24.10.2023
Градоначелник Никола Дашић потписао је Анекс Колективног уговора са директорима и представницима репрезентативних синдиката оба јавно-комунална предузећа у граду, ЈКП „Шумадија“ и ЈКП „Водовод и канализација“. Анексом је… »
Вести дана »
Решење за НИС мора бити пронађено до 15. јануара, три сценарија на столу
РТС пре 16 минутајош 1 повезана
ФТ: Трамп пожурује Зеленског да одговори на понуђени мировни споразум; Сирски: Војска и даље у Покровску
РТС пре 16 минутајош 3 повезане






