Povezane vesti

"Bebino srce je stalo" - Bivša devojka Filipa Cara izgubila dete: "Moja trudnoća je naglo prekinuta"

"Bebino srce je stalo" - Bivša devojka Filipa Cara izgubila dete: "Moja trudnoća je naglo prekinuta"

Mondo 24.10.2023
Bivša učesnica Zadruge Ana Jovanović oglasila se i poručila da je izgubila bebu. Bivša učesnica Zadruge Ana Jovanović oglasila se i poručila da je izgubila bebu. Nekadašnja učesnica rijaliti programa Zadruga i bivša devojka Filipa Cara, Ana… »
"Mojoj bebi stalo je srce, trudnoća je naglo prekinuta" Bivša zadrugarka suočava se s bolnim trenutkom: Ne zovite me...

"Mojoj bebi stalo je srce, trudnoća je naglo prekinuta" Bivša zadrugarka suočava se s bolnim trenutkom: Ne zovite me...

Kurir 24.10.2023
Bivša zadrugarka Ana Jovanović objavila je na Instagram storiju da je izgubila bebu. Ona se obratila pratiocima, a pre nego što im otkrila da je pretrpela bolni trenutak u životu, postavila je i fotografiju iz crkve. Ana je čekala dete s partnerom… »
Bivša zadrugarka izgubila bebu: Oglasila se potresnom porukom: "Srce je prestalo da kuca"

Bivša zadrugarka izgubila bebu: Oglasila se potresnom porukom: "Srce je prestalo da kuca"

Blic 24.10.2023
Učesnica rijalitija "Zadruga" Ana Jovanović otkrila je nedavno za "Blic" da je trudna i to sa bratom Bilala Brajlovića, Bakirom. Nažalost, danas je sa svima podelila tužnu informaciju da je bebino srce prestalo da kuca. - Poštovani, ovim putem vas… »
Bivša zadrugarka izgubila bebu Naglo prekinula trudnoću, a ovo je razlog

Bivša zadrugarka izgubila bebu Naglo prekinula trudnoću, a ovo je razlog

Alo 24.10.2023
- Poštovani, ovim putem vas obaveštavam da se moja trudnoća naglo prekinula zbog nepravilnosti od kojih je bebu stalo srce - istakla je ona između ostalog. Ana Jovanović oglasila se na svom Instagram profilu i saopštila tužne vesti da je njena… »

Vesti dana »