Povezane vesti

Predsednik Srbije dao znak! Sistem Pronađi me pušten u rad! Srbija jedina u regionu ima hitno obaveštavanje kad nestane dete

Predsednik Srbije dao znak! Sistem Pronađi me pušten u rad! Srbija jedina u regionu ima hitno obaveštavanje kad nestane dete

Kurir 25.10.2023
* Vučić: Ako ovaj sistem Pronađi me pomogne da i samo jedno dete bude nađeno, islatio se mnogostruko * Ambasador Hil: U životu jedne nacije ali i porodice i pojedinca nema ničeg važnijeg od brige od detetu * Jurić: Nijedna zemlja u regionu nema… »
Pokrenut sistem „Pronađi me“ Vučić: Ako pronađemo makar jedno dete, ovo se mnogostruko isplatilo

Pokrenut sistem „Pronađi me“ Vučić: Ako pronađemo makar jedno dete, ovo se mnogostruko isplatilo

Dnevnik 25.10.2023
Sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletnog lica, pušten danas u rad. Prezentaciji i puštanju u rad prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Dozvolu za puštanje u rad ovog sistema izdao je upravo je… »
Zvanično pušten u rad sistem za hitno obaveštavanje javnosti o nestaloj deci

Zvanično pušten u rad sistem za hitno obaveštavanje javnosti o nestaloj deci

Radio sto plus 25.10.2023
“Niste svesni koliko je važan ovaj projekat, to su svesni roditelji koji su tragali za svojom decom. Hajde da radimo još više, da podržimo našu decu”, rekao je direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić, na svečanosti u Palati… »
Sistem "Pronađi me" pušten u rad, Vučić: Život deteta važniji od bilo čega drugog

Sistem "Pronađi me" pušten u rad, Vučić: Život deteta važniji od bilo čega drugog

RTS 25.10.2023
Sistem za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletne osobe "Pronađi me" od danas je aktivan u Srbiji. Predsednik Aleksandar Vučić pustio je sistem u rad nakon potpisivanja sporazuma resornih ministarstava. Svaki život deteta… »
PRONAĐI ME! Sistem za hitno obaveštavanje javnosti od danas je aktivan i u Srbiji

PRONAĐI ME! Sistem za hitno obaveštavanje javnosti od danas je aktivan i u Srbiji

RTV 25.10.2023
BEOGRAD - Sistem za hitno obaveštavanje javnosti "Pronađi me" od danas je aktivan i u Srbiji. U slučaju aktiviranja sistema o nestanku maloletnog lica bićete obavešteni SMS porukom, prekidom televizijskih i radio emisija, kajronima na auto-putu… »
Kako će funkcionisati sistem za pronalazak nestale dece Pronađi me (VIDEO)

Kako će funkcionisati sistem za pronalazak nestale dece Pronađi me (VIDEO)

Danas 25.10.2023
Sistem za hitno obaveštavanje javnosti o nestanku maloletnika „Pronađi me“ od danas je aktivan i u Srbiji. Ovaj sistem trebalo bi da doprinese da se brže reše slučajevi nestanka dece u kojima je svaki minut dragocen. Građani su već počeli da… »
FOTO Ovo je poruka koja je stigla građanima Srbije, kojom je zvanično pokrenut sistem „Pronađi me“ u Srbiji

FOTO Ovo je poruka koja je stigla građanima Srbije, kojom je zvanično pokrenut sistem „Pronađi me“ u Srbiji

Nova 25.10.2023
Nakon što je na današnjoj konferenciji za štampu objavljeno da je sistem "Pronađi me", domaća verzija "Amber alerta", počeo sa radom, mobilni operateri poslali su korisnicima poruke sa obaveštenjem da je sistem aktivan. Nakon što je zvanično… »
Sistem „Pronađi me“ konačno pušten u rad: Konferenciji prisustvovali Vučić, Gašić, Jurić i ambasador Hil

Sistem „Pronađi me“ konačno pušten u rad: Konferenciji prisustvovali Vučić, Gašić, Jurić i ambasador Hil

Nova 25.10.2023
Sistem "Pronađi me", domaća verzija "Amber alerta", sistema za obaveštavanje nestalih maloletnih lica, danas je pušten u rad. Konferenciji za medije u SIV-u prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ministar policije Bratislav Gašić, ali i… »
Vučić poručio policajcima: Kad imate i najmanju sumnju da je neko dete nestalo aktivirajte sistem

Vučić poručio policajcima: Kad imate i najmanju sumnju da je neko dete nestalo aktivirajte sistem

Beta 25.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas policajcima da kad imaju i najmanju sumnju da je neko dete nestalo, aktiviraju sistem "Pronađi me", jer oni o tome odlučuju kad dobiju prijavu. "I sebi i drugima u državi kažem, izgradili smo… »
Vučić pustio u rad sistem za obaveštavanje javnosti o nestanku dece

Vučić pustio u rad sistem za obaveštavanje javnosti o nestanku dece

RTV 25.10.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pustio je danas u rad sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletne osobe. Predsednik Vučić dao je dozvolu načelniku Komandno-operativnog centra u Upravi policije… »
Srbija prva u regionu ima sistem "Pronađi me": Kad dete nestane, program se prekida na svakih 30 minuta, šalje se SMS

Srbija prva u regionu ima sistem "Pronađi me": Kad dete nestane, program se prekida na svakih 30 minuta, šalje se SMS

Euronews 25.10.2023
Sistem "Pronađi me"za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka maloletne osobe pušten je danas u rad, kada je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao dozvolu načelniku Komandno-operativnog centra u Upravi policije MUP-a Saši Stefanoviću za… »
VIDEO Zvanično počeo da radi sistem za nestalu dece "Pronađi me": Evo kako sve funkcioniše

VIDEO Zvanično počeo da radi sistem za nestalu dece "Pronađi me": Evo kako sve funkcioniše

Radio 021 25.10.2023
Sistem "Pronađi me", koji služi za hitno obaveštavanje javnosti u slučajevima nestanka dece, pušten je danas zvanično u rad. "Niste svesni koliko je važan ovaj projekat, to su svesni roditelji koji su tragali za svojom decom. Hajde da radimo još… »
Ovo je poruka koja stiže svima na telefon o pokretanju srpskog Amber alerta "Pronađi me"

Ovo je poruka koja stiže svima na telefon o pokretanju srpskog Amber alerta "Pronađi me"

Telegraf 25.10.2023
Sistem je počeo sa radom danas pre 10 časova a zvanično je znak za puštanje dao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Na telefone mobilnih korisnika počele su da stižu poruke obaveštenja o pokretanju sistema za pronalazak nestalih maloletnik osoba… »
Potpisani sporazumi, zaživeo sistem "Pronađi me"

Potpisani sporazumi, zaživeo sistem "Pronađi me"

Insajder 25.10.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova je sa Ministarstvom za informisanje i telekomunikacije, Ministarstvom za građevinarstvo, saobraćaj i infrastrukturu i Ministarstvom za rad, boračka i socijalana pitanja potpisalo u sredu, 25. oktobra, sporazume o… »
Zvanično pušten u rad sistem za hitno obaveštavanje javnosti o nestaloj deci

Zvanično pušten u rad sistem za hitno obaveštavanje javnosti o nestaloj deci

Beta 25.10.2023
Sistem Amber aler, odnosno "Pronađi me", koji služi za hitno obaveštavanje javnosti u slučajevima nestanka dece, pušten je danas zvanično u rad. "Niste svesni koliko je važan ovaj projekat, to su svesni roditelji koji su tragali za svojom decom… »

Vesti dana »