Povezane vesti
Desetine država u SAD tužile Metu, zbog ugrožavanja mentalnog zdravlja mladih
Slobodna Evropa 25.10.2023
Desetine američkih država tužile su Metu i Instagram, koji je u vlasništvu te kompanije, zato što - kako se navodi u tužbi - doprinose krizi mentalnog zdravlja kod mladih, kroz zavisnost koju izazivaju njihove platforme za društvene mreže, prenosi… »
Grupa od 33 savezne države SAD tuže Metu zbog nanošenja štete mentalnom zdravlju mladih
Radio 021 25.10.2023
Grupa od 33 savezne države SAD, uključujući Kaliforniju i Njujork, podnela je tužbu protiv kompanije "Meta" zbog, kako se navodi, nanošenja štete mentalnom zdravlju mladih. Takođe, kako navode, tužba je podneta i zbog svesnog dizajniranja funkcija… »
Američke države tuže Metu zbog ovisnosti kod mladih
SEEbiz 25.10.2023
WASHINGTON - Ministri pravosuđa 42 američke države podnijeli su danas tužbe protiv društvene mreže Meta zbog izazivanja ovisnosti kod mladih. U Kaliforniji su 33 savezne države podigle tužbu, a devet država podnijelo je tužbe vlastitim državnim… »
Vesti dana »

Uživo drugi dan tuge u Severnoj Makedoniji Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima, u Srbiji i Republici Srpskoj dan žalosti
Blic pre 20 minutajoš 36 povezanih

Studenti pokušali blokirati Skupštinu Novog Sada, policija ih tukla
Al Jazeera pre 37 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 55 minutajoš 17 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 55 minutajoš 8 povezanih

Za „danas ili sutra“ najavljeno konstatovanje ostavke premijera, mesec i po dana od njenog podnošenja
Insajder pre 1 satjoš 9 povezanih