Povezane vesti

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

BBC News 25.10.2023
Pevačica je objavila memoare u kojima je otkrila mnogo, pre svega koliko je bila nesrećna. Britni Spirs zna kako je osećati se zarobljeno: prvo zbog siromaštva, zatim zbog slave, a potom zbog porodice. Tokom života bila je podvrgnuta ispitivanju i… »
Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Radio 021 25.10.2023
Pevačica je objavila memoare u kojima je otkrila mnogo, pre svega koliko je bila nesrećna. Getty Images Britni Spirs Britni Spirs zna kako je osećati se zarobljeno: prvo zbog siromaštva, zatim zbog slave, a potom zbog porodice. Tokom života bila je… »
Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Južne vesti 25.10.2023
Getty Images Britni Spirs Britni Spirs zna kako je osećati se zarobljeno: prvo zbog siromaštva, zatim zbog slave, a potom zbog porodice. Tokom života bila je podvrgnuta ispitivanju i ismevanju. Kao tinejdžerki, novinari su joj više puta postavljali… »
Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Danas 25.10.2023
Britni Spirs zna kako je osećati se zarobljeno: prvo zbog siromaštva, zatim zbog slave, a potom zbog porodice. Tokom života bila je podvrgnuta ispitivanju i ismevanju. Kao tinejdžerki, novinari su joj više puta postavljali pitanja o grudima i… »
Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Memoari Britni Spirs: „Žena u meni” je gnevna i poučna priča

Danas 25.10.2023
Britni Spirs zna kako je osećati se zarobljeno: prvo zbog siromaštva, zatim zbog slave, a potom zbog porodice. Tokom života bila je podvrgnuta ispitivanju i ismevanju. Kao tinejdžerki, novinari su joj više puta postavljali pitanja o grudima i… »

Vesti dana »