Povezane vesti

Netanijahu na meti kritika: Druge poziva u rat, a sina poslao na Floridu

Netanijahu na meti kritika: Druge poziva u rat, a sina poslao na Floridu

Vesti online 25.10.2023
Izraelski vojnici koji su se dobrovoljno prijavili da učestvuju u ratu protiv Hamasa osudili su sina premijera Izraela Benjamina Netanijahua, Jaira, zbog toga što je posle početka rata s palestinskom militantnom grupom ostao u SAD, gde se preselio… »
Dobrovoljci osudili Netanijahuovog sina Jaira jer je ostao na Floridi

Dobrovoljci osudili Netanijahuovog sina Jaira jer je ostao na Floridi

Politika 25.10.2023
TEL AVIV – Izraelski vojnici koji su se dobrovoljno prijavili da učestvuju u ratu protiv Hamasa osudili su sina premijera Izraela Benjamina Netanijahua, Jaira, zbog toga što je posle početka rata s palestinskom militantnom grupom ostao u Sjedinjenim… »
Izraelski dobrovoljci osudili netanijahuovog sina Jair je ostao na Floridi

Izraelski dobrovoljci osudili netanijahuovog sina Jair je ostao na Floridi

Dnevnik 25.10.2023
TEL AVIV: Izraelski vojnici koji su se dobrovoljno prijavili da učestvuju u ratu protiv Hamasa osudili su sina premijera Izraela Benjamina Netanijahua, Jaira, zbog toga što je posle početka rata s palestinskom militantnom grupom ostao u SAD, gde se… »
Izraelski dobrovoljci osudili Netanijahuovog sina Jaira jer je ostao na Floridi

Izraelski dobrovoljci osudili Netanijahuovog sina Jaira jer je ostao na Floridi

RTV 25.10.2023
TEL AVIV - Izraelski vojnici koji su se dobrovoljno prijavili da učestvuju u ratu protiv Hamasa osudili su sina premijera Izraela Benjamina Netanijahua, Jaira, zbog toga što je posle početka rata s palestinskom militantnom grupom ostao u SAD gde se… »
360.000 rezervista se vratilo u Izrael, ali ne i Bibijev sin: Netanjahu junior uživa u Majamiju dok rat bukti

360.000 rezervista se vratilo u Izrael, ali ne i Bibijev sin: Netanjahu junior uživa u Majamiju dok rat bukti

Nova 25.10.2023
Sina izraelskog premijera Jair Netanjahua (32) osudila je javnost, jer je ostao u Majamiju dok su se ostali rezervisti vratili iz inostranstva u Izrael, kako bi se borili protiv Hamasa. Naime, Jair je na Floridi od aprila ove godine, dok je u međuvremenu… »
(FOTO) Izraelci ratuju, a gde je Netanjahuov sin: “Dok sam ja na prvoj liniji, on uživa”

(FOTO) Izraelci ratuju, a gde je Netanjahuov sin: “Dok sam ja na prvoj liniji, on uživa”

N1 Info 25.10.2023
Dok besni rat između Izraela i Hamasa, izraelska je vojska pozvala hiljade rezervista da podignu oružje i brane svoju domovinu. Do sada je u zemlju stiglo oko 360.000 rezervista. Međutim, usred ove masovne mobilizacije, neki vojnici su postavili… »
A gde je bibijev sin? Izraelci su besni na Netanjahuovog naslednika: "Dok sam na prvoj liniji fronta, on uživa u Majamiju"

A gde je bibijev sin? Izraelci su besni na Netanjahuovog naslednika: "Dok sam na prvoj liniji fronta, on uživa u Majamiju"

Blic 24.10.2023
Sin izraelskog premijera Benjamina Netanjahua žestoko je kritikovan zbog toga što je ostao u Majamiju dok su se izraelski rezervisti vratili kući da se bore protiv Hamasa. Jair Netanjahu (32) je na Floridi najmanje od aprila, nakon što mu je otac… »

Vesti dana »