Povezane vesti

(Foto) Jovana Jeremić za 33.: Rođendan u lateksu od glave do pete Voditeljka iscrtala škorpiju preko celog lica, a tu je i…

(Foto) Jovana Jeremić za 33.: Rođendan u lateksu od glave do pete Voditeljka iscrtala škorpiju preko celog lica, a tu je i…

Blic 25.10.2023
Poznata voditeljka Jovana Jeremić večeras je napravila veliku žurku povodom 33. rođendana. Proslavu je organizovala u centru srpske prestonice, a pojavila se pred pripadnicima sedme sile u crnoj odevnoj kombinaciji od lateksa. Jovana je kosu vezala u… »
Škorpija na licu, lateks i dekolte! Oko Jovane zlatne zmije - Očekuje roleks i ima ubitačnu poruku za neprijatelje! Foto

Škorpija na licu, lateks i dekolte! Oko Jovane zlatne zmije - Očekuje roleks i ima ubitačnu poruku za neprijatelje! Foto

Mondo 25.10.2023
Jovana Jeremić povodom svog 33. rođendana organizovala je slavlje, a izgledom je sve ostavila bez reči. Jovana Jeremić povodom svog 33. rođendana organizovala je slavlje, a izgledom je sve ostavila bez reči. Voditeljka jutarnjeg programa Jovana… »
Jovana Jeremić kakvu do SAD nismo videli! Sva u lateksu, a oko nje zlatne zmije: Našla i partnera, a evo ko joj je poklonio…

Jovana Jeremić kakvu do SAD nismo videli! Sva u lateksu, a oko nje zlatne zmije: Našla i partnera, a evo ko joj je poklonio…

Kurir 25.10.2023
Voditeljka Jovana Jeremić danas je napravila slavlje za svoje prijatelje povodom 33. rođendana. Voditeljka je organizovala gala feštu u poznatom restoranu u centru Beograda. Dekorisala je sve po svom ukusu, stavila sive balone, a sve je upotpunila… »
Isplivala privatna prepiska Jovane Jeremić i prvog muža: Voditeljka van sebe, momentalno odgovorila na poruku "Lave moj…

Isplivala privatna prepiska Jovane Jeremić i prvog muža: Voditeljka van sebe, momentalno odgovorila na poruku "Lave moj…

Kurir 25.10.2023
Voditeljka Jovana Jeremić danas proslavlja 33. rođendan, a njen bivši suprug Vojislav Milošević, sa kojim ima ćerku Leu, uputio joj je čestitku punu ljubavi, a ona je njihovu prepisku odmah podelila. - Lavice, srećan rođendan! Standardno, da tebi… »
Prepiska Jovane Jeremić i bivšeg muža: Voditeljka sve objavila, nije ostala ravnodušna: "Lave moj, lavica će te…

Prepiska Jovane Jeremić i bivšeg muža: Voditeljka sve objavila, nije ostala ravnodušna: "Lave moj, lavica će te…

Blic 25.10.2023
Voditeljka Jovana Jeremić danas proslavlja 33. rođendan, a njen bivši suprug Vojislav Milošević, sa kojim ima ćerku Leu, uputio joj je čestitku punu ljubavi, a ona je njihovu prepisku odmah podelila. - Lavice, srećan rođendan! Standardno, da tebi… »

Vesti dana »